3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. tagore
    tagore :

    Trudno to poważnie traktować w sytuacji gdy na uzbrojeniu armii ukraińskiej są
    cztery “opłoty” w kiepskim stanie technicznym co pokazano na zawodach czołgowych w RFN. Choć produkują je u siebie. Bajki o żelaznym wilku.

  2. jaro7
    jaro7 :

    Ciekawe że cały czas żebrzą o kase Z MFW i nie tylko bo na nic nie maja ale cały czas się zbroją i już mają leppiej wyposażoną armie niż my.U nas tylko propaganda a oni się zbroją.Może Duduś podeśle im kolejne miliardy.