Prezydent Donald Trump skomentował na Twitterze swoje rozmowy z Władimirem Putinem podczas szczytu APEC w Wietnamie.

Trump w trzech wpisach na Twitterze podsumował swoje rozmowy z Putinem w trakcie szczytu Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC).

W pierwszym wpisie, Trump napisał: „Spotkałem się z prezydentem Rosji Putinem w trakcie spotkań APEC. Dobre rozmowy nt. Syrii. Mam nadzieję, że pomoże w rozwiązaniu, wraz z Chinami, niebezpiecznego kryzysu północnokoreańskiego. Czynimy postępy.”

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W następnym wpisie, amerykański prezydent odniósł się do swoich krytyków, którym nie podoba się próba poprawienia relacji z Moskwą. „Kiedy wszyscy hejterzy i głupcy zrozumieją, że dobre relacje z Rosją są czymś dobrym, a nie złym? Zawsza grają polityką – złe dla naszego kraju. Chce rozwiązać Koreę Północną, Syrię, Ukrainę, terroryzm i Rosja może bardzo w tym pomóc!”

W ostatnim wpisie, Trump skrytykował Hillary Clinton i Baracka Obamę za nieudolną próbę „resetu” z Rosją. „Czy media fake news pamiętają jak Oszustka Hillary Clinton, gdy była sekretarzem stanu, błagała Rosję, aby była naszym przyjacielem z tym błędnie napisanym guzikiem resetowym? Obama również próbował, ale nie było między nim a Putinem żadnej chemii.”

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl Twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz