Prezydent Donald Trump skomentował na Twitterze swoje rozmowy z Władimirem Putinem podczas szczytu APEC w Wietnamie.

Trump w trzech wpisach na Twitterze podsumował swoje rozmowy z Putinem w trakcie szczytu Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC).

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

1883 PLN    (8.55%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

W pierwszym wpisie, Trump napisał: „Spotkałem się z prezydentem Rosji Putinem w trakcie spotkań APEC. Dobre rozmowy nt. Syrii. Mam nadzieję, że pomoże w rozwiązaniu, wraz z Chinami, niebezpiecznego kryzysu północnokoreańskiego. Czynimy postępy.”

W następnym wpisie, amerykański prezydent odniósł się do swoich krytyków, którym nie podoba się próba poprawienia relacji z Moskwą. „Kiedy wszyscy hejterzy i głupcy zrozumieją, że dobre relacje z Rosją są czymś dobrym, a nie złym? Zawsza grają polityką – złe dla naszego kraju. Chce rozwiązać Koreę Północną, Syrię, Ukrainę, terroryzm i Rosja może bardzo w tym pomóc!”

W ostatnim wpisie, Trump skrytykował Hillary Clinton i Baracka Obamę za nieudolną próbę „resetu” z Rosją. „Czy media fake news pamiętają jak Oszustka Hillary Clinton, gdy była sekretarzem stanu, błagała Rosję, aby była naszym przyjacielem z tym błędnie napisanym guzikiem resetowym? Obama również próbował, ale nie było między nim a Putinem żadnej chemii.”

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Kresy.pl Twitter

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz