Prezydent USA Donald Trump podkreślił podczas wystąpienia w niedzielę, że kraj powinien rozważyć czy jest gotowy na karę śmierci za przestępstwa narkotykowe.

Donald Trump oświadczył w trakcie wiecu wyborczego republikanina Ricka Saccone: Myślę, że to temat nad którym musimy zacząć myśleć. Nie wiem, czy jesteśmy na to gotowi – nie wiem, czy ten kraj jest na to gotowy.Prezydent Stanów Zjednoczonych dodał, że osoby skazane za zamordowanie już jednej osoby w niektórych przypadkach mogą otrzymać wyrok śmierci albo dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego.

ZOBACZ TAKŻE: Prezydent Indonezji nakazał strzelać do handlarzy narkotyków

Donald Trump podkreślił, że jednocześnie ktoś może zabić 5 tys. osób narkotykami, ponieważ je przemyca, zarabia dużo pieniędzy, a ludzie umierają, a później nie poniesie tak wysokiej kary.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

To dlatego mamy problem – tłumaczył Donald Trump. Dodał także: Ci ludzie zabijają nasze dzieci i zabijają nasze rodziny, a my musimy coś zrobić.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Prezydent Filipin wzywa obywateli do zabijania dilerów i narkomanów

Prezydent Stanów Zjednoczonych podkreślił również, że nie można poprzestać na tworzeniu komitetów, w których ludzie odbywają spotkania,zjadają posiłek i rozmawiają, rozmawiają, rozmawiają, a dwie godziny później piszą raport.

Kresy.pl / interia.pl / cnn.com

Reklama

Tagi: , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz