Paweł Kukiz odniósł się na portalu społecznościowym do zapewnień szefowej rządu, że „Polska jest państwem bezpiecznym”.

„Dzisiaj zebraliśmy się w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, by ocenić sytuację i podjąć decyzję co do bezpieczeństwa naszego państwa”– mówiła dziś premier Beata Szydło po posiedzeniu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Zapowiedziała też wzmożone kontrole na dworcach, lotniskach, w komunikacji miejskiej i „wszędzie tam, gdzie to jest konieczne”.

„W tej chwili nie ma powodów, by wprowadzać podwyższony stopień bezpieczeństwa. Polska jest państwem bezpiecznym”– zaznaczyła szefowa rządu.

„Zazdroszczę optymizmu, Pani Premier…”– skomentował wypowiedź Beaty Szydło Paweł Kukiz.

„Służby tak „działają”, że o mały włos nie roztrzaskało się auto z Prezydentem (i kilka innych aut przy okazji), tak są te Służby sprawne, że nie potrafiły zweryfikować byłego komendanta Policji a minister Błaszczak (a właściwie jego z-ca od „mundurówki” – Zieliński) od ponad miesiąca nie są w stanie wskazać nowego szefa Korpusu PP”– stwierdził polityk.

„Opony zweryfikować nie potraficie a ani słowem nie sprzeciwiacie się przyjmowaniu „uchodźców” chociaż w kampanii wyborczej obiecywaliście, że Polska wycofa się z lewacko-platformerskiej polityki „otwartych drzwi””– przypomniał lider Kukiz’15.

– „Dobra zmiana” … Teraz szpak bociana– skwitował poseł.

Facebook.com / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz