Imigrant z Iraku znany jako Abdul przymusił nieletnią do stosunku seksualnego. Sąd w szwedzkim Hovrätten uznał, że Abdul nie zrozumiał, że dziewczyna się przed nim broni.

Irakijczyk nie tylko zgwałcił 14-latkę. Swój czyn nagrał, a nagraniem wideo szantażował potem jej rodzinę, którą próbował też zastraszyć, gdy ta zapowiedziała złożenie zawiadomienia na policję. Nagranie stało się dowodem w sprawie i według telewizji Polsat News, można na nim wyraźnie usłyszeć jak dziewczyna broni się przed Abdulem powtarzając słowo „nie”. Mimo to szwedzki sąd orzekł, że nie może być mowy o świadomym gwałcie bo Irakijczyk „ma problemy w relacjach międzyludzkich i mógł nie zrozumieć odmowy”. Nie była to według sądu jedyna okoliczność świadcząca na korzyść oskarżonego. Według sędziego imigrant przymusił dziewczynę „tylko” do seksu analnego, a ten nie może być uznany za gwałt.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Abdul nie pójdzie więc do więzienia lecz zostanie więc skierowany na „terapię” a karą będzie konieczność zapłacenia równowartości około 30 tys. złotych, jako odszkodowania dla pokrzywdzonej.

Czytaj także: Nocne zamieszki w imigranckiej dzielnicy w Szwecji

polsatnews.pl/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    Ciapaty Irakijczyk zgwałcił 14-latkę bo nie rozumiał odmowy,chociaż szantażował rodzinę nastki.Nabić debila na widły to mało, jemu wycięcie klejnotów by przystało.Bajanie bzdetów o zanalnym wystroju jest ukrywaniem prawdy o degeneracyjnym ciapackim seksualnym ustroju.