Rosjanie testowali niszczenie celów w powietrzu, na lądzie i wodzie przez ich najnowszy typ myśliwca Suchoj T-50 PAK FA.

Rosjanie chwalą się, że wypadły one pomyślniej niż amerykańskich samolotów F-22 i ich myśliwca piątej generacji F-35. Według dowódcy rosyjskich Sił Powietrznych generała Wiktora Bondariewa Suchoj „przewyższa je we wszystkich technologicznych aspektach”. Pierwszy ezemplarz ma trafić do służby już w przyszłym roku. Produkcja seryjna zacznie się w roku 2017. rt.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz