4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. beresteczko1651
    beresteczko1651 :

    Największą podłością ze strony osobników rządzących Polską od 25 lat jest całkowite poświęcenie Polaków mieszkających na Litwie, Białorusi i Ukrainie na ołtarzu mrzonek o “polityce jagiellońskiej”. Silne środowiska Polaków mogłyby dla Polski zrobić o wiele więcej niż służalczość wobec miejscowych władz, które i tak nienawidzą Polski i Polaków.

  2. kajetan40
    kajetan40 :

    Obecna antypolska władza robi wszystko żeby zapomnieć o naszych, rodakach zza wschodniej granicy, polityka tej władzy jest wroga dla nas Polaków i ogromnie szkodliwa politycy władzy rządzącej są niekompetentni, skorumpowani skłonni do afer.

  3. sobiepan
    sobiepan :

    Pyż-Pakosz .Rozszerzanie się tendencji do gloryfikacji tradycji OUN-UPA określiła jako “upokarzanie narodu polskiego”. Stwierdziła również, że “powinniśmy się obawiać” Swobody i Prawego Sektora ich postulatów.”Polacy powinni walczyć przede wszystkim o swoje prawa,bo te się im należą jako mniejszości narodowej oraz upominać się o wsparcie rządu polskiego,który w tej sytuacji zachowuje się ……. zamykając na głucho placówki na Krymie i w Doniecku”. Podsumowała “mam pytanie do Ministra Spraw Zagranicznych: co z Polakami na tych ziemiach?”NO CO PANIE MINISTRZE.