Prezydent Rosji Władimir Putin przesłał gratulacje prezydentowi-elektowi USA Donaldowi Trumpowi. Nie omieszkał roztoczyć perspektywy przyszłych relacji rosyjsko-amerykańskich.

Putin pogratulował Trumpowi zwycięstwaa przy tym „wyraził nadzieję na wspólną pracę nad wyprowadzeniem stosunków rosyjsko-amerykańskich z kryzysowego stanu, a także rozwiązaniem aktualnych zagadnień stosunków mięzynarodwych i znalezieniem efektywnych odpowiedzi na wyzwanie dla globalnego bezpieczeństwa”.

Putin podkreślił, że w interesesach zarówno Rosji jak i USA jest „konstruktywny dialog, który ma według niego wielkie znacznie dla utrzymania „pokoju na świecie”. Zaznaczył jednak, że dialog ten może być prowadzony tylko na zasadach „równości, wzaejmnego szacunku i realnego uwzględniania stanowiska drugiego [państwa]”

ria.ru/kresy.pl

435 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

   • kojoto
    kojoto :

    już widzę, że niesłusznie uwierzyłem w szczerość twoich intencji podsrywaczu. Podsrywasz, wycofujesz się, podsrywasz i tak w kółko. Czyli twoje konto to tylko element strategii (w końcu czego się spodziewć po użytkowniku, który kilka miesięcy temu napisał o rzekomych „mądrościach” pisanych z konta Poruta, kiedy to konto służy wyłącznie do bluzgania i oczerniania innych o banderyzm). Dobrze iwecie ruskie trolle jaki mam stosunek do UPAdliny, ale nie podoba się wam to, że do waszej rosji post-sowieckiej mam niewiele lepszy.

     • ilona
      ilona :

      Zefir pozwoli Pan, że ja odpowiem o swoich własnych odczuciach. Kojoto został niesłusznie (jak wynika z moich badań) posądzony o bycie „banderowcem”. W tej sytuacji każda, jakakolwiek insynuacja w tej materii, będzie przez niego odbierana, jako nieuzasadniony atak na jego osobę. W Panu zdaniu „Czy to obawy o Upadlinę”- jest, moim zdaniem taka insynuacja, stąd jego zdecydowana i pełna goryczy odpowiedź. Proszę czasami wczuć się w uczucia drugiej strony sporu, zanim się coś niby neutralnego, a w rzeczywistości, bardzo kąśliwego napisze (zresztą nie pierwszy raz to Pan robi). Emocje potrafią kogoś bardzo skrzywdzić. P.S. Proszę nie odbierać tej krytyki zbyt osobiście, ale po prostu jako głos osoby na zimno kalkującej wcześniejsze wpisy forumowiczów. Mój głos za Kojoto wynika ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości, w obronie osoby ewidentnie skrzywdzonej.

     • zefir
      zefir :

      Ilono:We wstępnych słowach powiem,że _nie jestem wrogiem „Kojoto”;-nie bodbieram Pani głosu w tej sprawie negatywnie;-Wszystkich użytkowników forum traktuję poważnie jako ludzi rozumnych.Generalnie staram się unikać epitetów wswoich postach,ale emocje czasem i mnie zniewalają.Gdy dostrzegam walkę na noże niektórychużytkowników staram się nie być jej ofiarą-taki samozachowawczy instykt.Sprawa Kojoto,w zasadzie nie mam nic istotnego przeciw niemu Sprawa „UPAdliny”też nie mam nic przeciw temu użytkownikowi.Dopowiem,że zachwyca mnie swą kondycją ,inteligencją i umiejętnością wyjścia z każdej sytuacji,oraz mertoryczną bezwzględnością.,jak też umiejętnością przekazu-to naprawdę sympatyczny użytkownik forum.Powiem szczerze, nie powinna Pani wchodzić w szprychy męskich sporów-to różnica mentalności.Ten spór,co dobrze pamiętam,począlę od bluzgów Kojoty pod adresem sympatycznej Pani Sylwii,którą bardzo cenię,która bez przesady jest moją nauczycielką na tym forum i której dobrego imienia zawsze będę bronił.

     • ilona
      ilona :

      P. zefir:10.11.2016 16:00 Obrona P. Sylwii to Pańskie prawo którego ja absolutnie nie neguję, zresztą inteligencja tej osoby też mi bardzo imponuje, co nie zmienia jednak faktu, że mam negatywne zdanie na temat roli tej osoby na tym forum, spowodowanej być może pewną fiksacją związaną z osobistymi doświadczeniami z przeszłości.

     • zefir
      zefir :

      -przy dżwiękach tej smętnej nutki wyjaśniam,że moje zdanie w sprawie roli Pani Sylwii na tym forum jest krańcowo odmienne,jest super pozytywnym. Zastanawiam się nawet czy ma Pani prawo wydawania opinii o roli Pani Sylwii i przyznam,nie jestem co do tego przekonanym.Z niesmakiem odczytuję Pani uwagę o”pewnej fiksacji”unikając nawet komentowania tego.Nie było Pani na tym forum w latach 2013-14 co sprawia ,że jest Pani niekompetentna w sprawie jakiejkolwiek oceny.

     • kojoto
      kojoto :

      Zefirek jest bardzo kompetentny skoro odkrył geniusz bluzgów Poruty i Padliny, oraz arcysztukę spamu Sylwuni. Po za tym zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie faktem, że wie czym są znaki diakrytyczne – jego popis to była prawdziwa uczta dla duszy. („Ilona:Wprowadza nas Pani w tajemny świat znaków diakrytycznych,uporządkujmy więc na wstępie,z jakich pozycji Pani działa….”) Dziwny jest ten świat, a najdziwniejszy Zefirek, a może Eurosik… Czy dobrze Pana identyfikuję?

     • zefir
      zefir :

      Kojotko,wybitny para-psycho-socjo-logu nie wpierd…j się między puchar i zagryzkę.To było nie do ciebie.Pozostań na swych pozycjach sprawiając dalej wrażenie rozkapryszonego pieszczoszka.Nawet gdyby wieloletnią beczkę twej elokwencji na tym forum przefiltrować przez gęste sito,pozostałby tylko naparstek,a w nim mały uparty koziołek:Kojotko.Nie mam zamiaru cię redukować,robi to UPAdlina i jak widać nieskutecznie,ty dalej szukasz zwady i wkraczasz na przeróżne pola minowe.

     • zefir
      zefir :

      Ilono:Nie ma Pani wiedzy i doświadczenia z początkowych lat istnienie tego forum,z czasów niemal „Stalingradu”,ciężkich bojów z miłośnikami Ukrainy,jej szowinizmu,jej banderyzmu.,kiedy wydawało się ,że oni mają na forum ilościową przewagę.Dzisiejsza polemika „UPAdlina-Kojoto” to śpiew słowika w porównaniu z mięsistymi wulgaryzmami którymi wówczas częstowano.To wtedy prym na forum wiedli zdeklarowani Ukraińcy broniący ich ultranacjonalizmu,tuszujący zbrodnie p Tutejszym szczególnie jego wielokrotnie banowany koleś(nicka nie pamiętam),z furią atakujący niemal osamotnioną Panią Sylwię-to ona brała na siebie gros ich ataków.Jako zielony i niehistoryk(jak wielu innych) niczym gąbka wchłaniałem po nocach wiedzę ze żródeł wskazywanych namiarami Pani Sylwii by stopniowo wkraczać na scenę,często solidnie obrywając.Merytoryczne,precyzyjne w temacie i świetnie opracowane posty Pani Sylwii doprowadzały do wściekłości zdeklarowanych probanderowców.Pani Sylwia wychowała niemal pokolenie swych rycerzy i niech Ilona nie łudzi się że oni zapomnieli.

     • zefir
      zefir :

      Ilono:Kojoto nie jest dzeckiem i jak sądzę doskonale zna obyczajowość dorosłych.Wielokrotnie dawałem mu do zrozumienia,że nie jestem jego wrogiem,czy przeciwnikiem.Wręcz przeciwnie jako zdeklarowanemu narodowcowi chciałem mu i dla jego dobra uświadomić,że niekiedy odbiega od ideału narodowca.Stąd moje kłopotliwe zapytania,czy zastanawiania się w jego przypadku.Przykład wojsk amerykańskich w Polsce umacniających usmańską okupację Polski.Popierającego to Kojoto niedwuznacznie posądziłem o hipokryzję jako narodowca.Gdyby facet był elastyczny to odpowiedziałby,że niekiedy warto zrobić 1 krok do tyłu,by potem zrobić 2-3kroki do przodu w sprawie polskości.Ale nie,Kojoto w takich sytuacjach przybiera postać jeża i pitoli bez sensu,ośmieszając tym samym idee narodowców.To tylko jeden przykład,jest ich wiele więcej.Mówi Pani o insynuacjach,zaś ja chciałbymwidzieć w zachowaniach i reakcjach Kojoto więcej elastczności.Gdyby była za elastyczność,pewien polot,nawet sarkazm,nie byłoby sprawy.Wiem,że nie dokończyłem tematu,ale pozdrawiam.

     • zefir
      zefir :

      Ilono:Mam ten problem,że szybko kasują moje posty.Stąd piszę zawsze z pamięci na żywca ,stąd bywają błędy styl i orto.Też wyczułem pewną gorycz w postach Kojoto,co tylko mnie zakłopotowało i zastanowiło.Przecież ja wprost nigdy nie nazwałem Kojoto banderowcem.Tzw insynuacje to zawsze wieloznaczność i zależne od subiektywnego odbioru,niekoniecznie zgodne z intencjami ich nadawców.Przewrażliwienie,nieufność,podejrzliwość Kojoto w tej sprawie można uznać,delikatnie mówiąc,za niezdrowy objaw.

     • kojoto
      kojoto :

      O rety panie Zefirku jak mi przykro, że sie pan tak zakłopotał. Jestem panu naprawdę wdzięczny, że nie nazwał mnie pan wprost banderowcem, chachałem, ani niczym takim, tylko „błyskotliwie” i nie „wieloznacznie” to pan sugerował, pytając co tam na „mojej UPAdlinie”, i takie tam (nie warto nawet tego szukać). Jest pan przecież prawdziwym polskim patriotą, prawda? Tym którego nauczycielka jest szanowna pani Sylwunia, która wkleja na forum obok tekstów antybanderowskich, równiez takie jakies antypolskie, szkalujące Żołnierzy Wyklętych itd. ale to drobiazg, tak sie jakos wkleiło – pewnie niechcący. Najważniejsze, że ma wypasionego awatara z BANDERĄ Polskiej Żeglugi Morskiej – to na pewno polska patriotka. Również jest pan zagorzałym obrońca Paljaków – Padliny i Poruty, o których pisze pan, że sa tacy mądrzy i błyskotliwi – musi byc pan nieprawdopodobnie przenikliwy jeżeli w postach z tych dwóch kont dostrzega pan w ogóle jakakolwiek mądrość. Ja niestety tak przenikliwy nie jestem i to co widze w ich wpisach to głównie „Brawo Rosja”, o obleśnych atakach na Polske nawet nie wspomnę.

     • zefir
      zefir :

      Ależ krętacz z Kojotki,a jakie hipotezy na krętactwie buduje.W reakcji na sukces Trumpa zareagowałeś słowami postu:”…mam wiela obaw i obym się mylił”. zaciekawiony zapytałem w swym poście: „…czy to obawy o UPAdlinę,czy może o normalizację stosunków z Rosją?”. Gdzież tu mowa o przypisywanej ci „mojej UPAdlinie”?

     • kojoto
      kojoto :

      Gdybyś był uczciwym forumowiczem Zefirku, a nie podsrywaczem – to w ogóle nie przyszło by ci do głowy pytać mnie o obawy o UPAdlinę. Obawy mam co najwyżej o Polskie Kresy. Zrobiłeś to ostatnio kilka razy wiec nie pal teraz głupa. Chciałbym wierzyć, że masz uczciwe intencje, ale wygląda na to, że twoja rola to głównie uwiarygadnianie ewidentnych trolli-prowokatorów (a może i jednego) Poruty-Sylwuni-Padliny. Jako że wiele razy juz pisałeś jacy to oni mądrzy… mógłbym przyjąć, że to ty jesteś taki głupi, że nie widzisz tej żenującej prowokacji, ale pokazałeś w swoich wpisach daleko więcej polotu, niż cała ta trójka razem wzięta… no ale niestety to nie jest komplement – bo oni mądrości i polotu nie wykazują wcale, a ciebie to tylko ośmiesza.

     • zefir
      zefir :

      Zwróć uwagę ,że mój post był z godz13;56dn 9-11-br,zaś niemal cała dyskusja na tej stronie jest póżniejsza.Kogo więc miałem tym uwiarygadniać? Rozumiem,że jesteśmy zgodni iż nie użyłem zwrotu”mojej UPAdlinie”-nie są więc słuszne twoje pretensje z kilku postów,zbudowane na fałszywym założeniu.Przyznam,że już zacząłem sobie czynić zarzut,że pytania nie zakończyłem zwrotem,np”czy jakieś inne czynniki(powody,sprawy,itp)”.Nie miałem innych intencji od tych,które wynikają z pytania.Nawet dziś z zainteresowaniem wysłucham opinii o tych obawach-cała publicystyka to tylko skowyt i propaganda lewactwa.Kończę bo kompt zamienił mi się w powolnego muła.

     • kojoto
      kojoto :

      Skoro od kilku miesięcy te trolle (lup troll z kilkoma pacynkami) – robią wszystko, żeby przekonać forumowiczów, że jestem banderowcem realizującym jakieś uchwały szowinistów z OUN (tak właśnie po tym pierwszy raz odparłem obelgą za obelgę – Padlina sam ostatnio linka załączył gdzie to miało miejsce – nie tak jak pisałeś, że to ja rzekomo zacząłem), to Twoje sugestie, że mam coś wspólnego z UPAdliną, przy jednoczesnym majaczeniu o „mądrościach” pisanych z kont Poruta-Padlina-Sylwia, mówią same za siebie. Bardzo się ciesze, że zostałem zaatakowany przez ta hałastrę, bo wcześniej miałem jedynie podejrzenia, a to dało mi pewność. Pierwszy atak-oskarżenie był właśnie z konta Sylwia. Padlina jeszcze jakiś czas udawał, że to nieporozumienie (zastanawiałem sie nawet, czy to biedny niedorozwój opętany przez ruskie trolle, ale biorac pod uwagę, że konto UPAdlina zostało stworzone jako prowokacja – nick i awatar, wątpliwości straciłem).

     • ilona
      ilona :

      Znaki diakrytyczne, to jest klucz i wyróżnik demaskujący wg. mnie trolle (ę ą ś ń ć i,t,p.). Jestem na końcówce swoich badań, wkrótce przedstawię ich rezultaty; są bardzo ciekawe (szczególnie te dotyczące wpisów z sierpnia 2016.) Moje wnioski na gorąco to te, że Sylwia vel Boruta korzystają razem z tej samej nieznanej mi dotąd klawiatury ; te wstawiane przez nich znaki są nie tylko niepolskie, ale nawet nie wiem jak je można uzyskać. Ps. 1.Dotąd TYLKO ONI tych znaków używali, NIKT NA TYM FORUM INNY. 2. UPAdlina pisze czystą polszczyzną, bez błędów, za to z rusofilską fiksacją i zawsze pod dyktando trendów wyznaczanych na bieżąco przez „wodza”- jednak jest coś co mnie w tym wszystkim mocno zastanawia-to jest jego doskonała znajomość pewnych szczegółów z dalekiej przeszłości, których on z racji młodego, deklarowanego wieku nie powinien na pewno znać.

     • kojoto
      kojoto :

      Tak – zastanawiałem się, czy Padlina czasem nie szpera po tak starych wątkach, ale skoro on i tak poświęca tyle czasu na komentarze w bieżących, to jakże by jeszcze mógł zaczytywać się w starych i je aż tak analizować. Ja uważam, że spędzam na tym forum za dużo czasu, a przecież to ułamek tego co Padlina. Już sobie wyobrażam ile komentarzy dowali tu z samego rana.

     • zefir
      zefir :

      Ilona:Wprowadza nas Pani w tajemny świat znaków diakrytycznych,uporządkujmy więc na wstępie,z jakich pozycji Pani działa.Rozumiem,że zajmuje się Pani semiotyką logiczną,stanowiącą jeden z trzech działów logiki i będącej synonimem semantyki tj nauki badającej,znaczenie wyrazów i związki między wyrażeniami językowymi i przedmiotami,czy podmiotami ludzkimi.Semiotykę dzielimy na trzy działy: a/semantykę, b/pragmatykę c/synktaktykę.Sama semiotyka logiczna to w przybliżeniu ogólna teoria znaków,zaś różne jej działy(a,b,c )zajmują się różnymi funkcjami semiotycznymi.Prowadzone przez Panią badania lokuję w dzialesemiotyki pragmatycznej(poz. „b””),która bada relacjezachodzące między znakami a ich użytkownikami (nadawcami i odbiorcami),ma charakter empiryczny,traktuje o zachowaniu ludzkim i łączy w sobie elementy psychologii,socjologii,nawet wiedzy o kulturze.To naprawdę niszowa dziedzina nauki,jeszcze bardzo nieopierzona.Czy dobrze Panią identyfikuję?

     • ilona
      ilona :

      Kojoto-Zauważ, nieśmiałą próbę zmiany (w stosunku do Ciebie) narracji -z „banderowca” na „niepoczytalnego”, któremu należy się tylko współczucie, którego trzeba ignorować i mu współczuć. Przypomnę ponownie moje prorocze dawne słowa na ten temat: zrobienie z ciebie „banderowca” to był ich duży błąd i odbije się dla nich mocnym bólem głowy- co widać , słychać i czuć. Czysta poezja.
      Ubaw po pachy.

 1. kojoto
  kojoto :

  nie pierdol glisto ludzka prowokatorze – z grzeczności zignorowałem post Ilony, choć mnie trochę zirytował, szczególnie, z tego powodu do kogo był pisany. Co do umizgów między kontami sylwia-poruta-padlina, a nawet zefirek – to szkoda w ogóle komentować to „całowanie po raczkach”, „szanowna pani”, „atak na biednego Padlinke, albo Sylwunię”. – jesteś tak żałosny trollu, że brak słów… reszta jest milczeniem 🙂

 2. sylwia
  sylwia :

  Panowie Baciar, Boruta, UPAdlina, Zefir i inni patrioci: pragnę wyrazić mój podziw dla Panów niezłomności w odpieraniu ataków forumowej ukraińskiej V-tej kolumny. Raduje mnie, że nasi ideologiczni i etniczni wrogowie uważają nas za zwielokrotnienie jednej osoby bo to jest oznaką naszej patriotycznej jednomyślności.

  • kojoto
   kojoto :

   Kim jestem każdy może sprawdzić https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto – spodziewałem się, że jesteście trolle tak tępe, że będziecie przekonywać, że założyłem w 2009 roku konto na Wikipedii, w którym zupełnie spontanicznie ujawniłem swoją anty-banderowskość, właśnie po to, żeby „udawać Polaka” na Kresach.pl (od chyba 2012-go) również zamieszczając antybanderowskie wpisy. Wy za to jesteście anonimowe antypolskie kurwy-prowokatorzy – i po za agresją i tworzeniem wielu pacynek-trolli nie macie NIC, i nie będziecie mieli – bo niby skąd?

 3. kojoto
  kojoto :

  Kim jestem każdy może sprawdzić https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto – spodziewałem się, że jesteście trolle tak tępe, że będziecie przekonywać, że założyłem w 2009 roku konto na Wikipedii, w którym zupełnie spontanicznie ujawniłem swoją anty-banderowskość, właśnie po to, żeby „udawać Polaka” na Kresach.pl (od chyba 2012-go) również zamieszczając antybanderowskie wpisy. Wy za to jesteście anonimowe antypolskie kurwy-prowokatorzy – i po za agresją i tworzeniem wielu pacynek-trolli nie macie NIC, i nie będziecie mieli – bo niby skąd?

 4. ilona
  ilona :

  INFORMACJE O NIEPOLSKICH ZNAKACH DIAKRYTYCZNYCH.
  Znaki diakrytyczne, jakich nieostrożnie użyli użytkownicy Sylwia vel Boruta, różnią się od polskich znaków:

  • kierunkiem ogonka (ȩ zamiast ę),
  • kropką zamiast kreską nad c (ċ zamiast ć),
  • odwrotną kreską nad n (ǹ zamiast ń)

  . Ponadto informuję, że:
  • Znaków tych Sylwia i Boruta użyli jednocześnie- w tym samym czasie, w swoich postach pod koniec sierpnia i na początku września 2016r
  • NIE ZNAM PRZYPADKU UŻYCIA TYCH NIEPOLSKICH ZNAKÓW PRZEZ INNE OSOBY PISZĄCE NA TYM FORUM
  • Mimo poszukiwań nie wiem jak je można uzyskać (wujek google też nie wie)
  • Po ich edycji i wklejeniu np. do „Worda” uzyskujemy pod nimi czerwony wężyk, czyli błąd ortograficzny.

  Pod komentarzem zamieszczam zrobione przez zemnie screeny z zaznaczonymi takimi słowami. Osoby, które są tym zainteresowane, informuję, że screeny mogę im przesłać e-mailem. W takim wypadku proszę o kontakt.

 5. ilona
  ilona :

  ILONA . Proszę wejść na profil użytkownika „kojoto” podany przez tego wcielonego diabła, bo tylko tak mogę nazwać tego ohydnego użytkownika „Borutę”a upowszechnianego przez równie ohydnego UPAdlinę . +++ http://shrap-drakers.pl/autorzy/kojoto/ +++ Jest tam zdjęcie pewnego wędkarza podpisującego się jako „kojoto” i szereg ciekawych i interesujących artykułów napisanych przez niego. NIE MA W TYCH ARTYKUŁACH ŻADNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, które były tak charakterystyczne dla naszego użytkownika o tej samej nazwie (zwłaszcza we wcześniejszych postach). Są tam też wypowiedzi komentatorów zwracających się do niego po imieniu to znaczy MAĆKU ( dołączam zrzut ekranowy).W odpowiedziach MAĆKA też nie ma błędów.TO EWIDENTNIE NIE TA SAMA OSOBA- TO NIE TEN KOJOTO!!! +++++++ DOMARAD -Ahem, ahem … Chciałbym zwrócić uwagę, że rzeczona gra ma „Kojoto” tylko w nazwie. Na stronie twórców żaden „Kojoto” nie widnieje. Nie jest to nazwa zastrzeżona i najwyraźniej oznacza kojota w esperanto, którego wizerunek nomen omen widnieje na jednej z ilustracji na stronie [patrz: t-shirt]. Twórcy byli najwidoczniej świadomi tego znaczenia. Nie można na tej podstawie wysnuć wniosku, że forumowy Krzysztof J. [K.J. > K_Jot_ > trochę wysiłku przy wymyślaniu pseudo > Kojoto] maczał w tym palce. Poza tym, skoro gość zajmuje się hardwarem, wątpię żeby zajmował się programowaniem. Software’owcy i hardware’owcy to trochę inna mentalność i inna definicja „funu”. PS. Grzebanie w czyimś życiu prywatnym, tworzenie na tej podstawie oszczerczych teoryjek i wklejanie tego, gdzie popadnie, w wielu wątkach, bez jakiegokolwiek związku z tematem, uważam za posunięcie wybitnie nikczemne.

 6. sylwia
  sylwia :

  OSTRZEŻENIE do polskich patriotów. P. Domarad rzucił myśl o zarażeniu naszych komputerów wirusem (domarad: 18.11.2016 19:21). Nasi ukraińscy wrogowie mogli to już zrobić i mogą to zrobić. Ostrzegam Polaków, którzy mają lub mieli swój adres pocztowy podany na Kresach.pl by nie otwierali poczty elektronicznej od nieznanych nadawców lecz ją kasowali. Jeżeli w poczcie eletronicznej od znanych nadawców są internetowe odsyłacze lub obrazki, przed otwarciem ich należy uzyskać osobiste potwierdzenie od nadawców, że są istotnie autorami tej wiadomości. Bywa, że szkodnicy włamują się do konta poczty elektronicznej i przesyłają wirusy i konie trojańskie na adresy kontaktowe. Wirusy i konie trojańskie mogą być przesyłane w obrazkach; otwieranie ich instaluje je na komputerze. Używana jest do tego technika zwana steganografią. Polecam Polakom, którzy mieli lub mają swój adres poczty eletronicznej podany na tym forum aby na nowo zainstalowali swój system operacyjny, nie tylko Windows lecz nawet jeśli to jest MAC OS, Linux, Unix lub BCD. Nasi wrogowie chcą nam szkodzić na wszystkie sposoby. Praemonitus praemunitus.

 7. kojoto
  kojoto :

  Poruta-Sylwunia podłą masz pracę, przykro mi – nie znasz ludzi, a takie bzdety wypisujesz, do tego kiepsko z rosyjskiego tłumaczysz i te twoje wpisy tak zalatują onucą, że aż czuć tym waszym smrodem. Poruta-Sylwunia ты выбрал быть шлюхой (bardzo znamienne – „największy bluzgacz” i „grzeczna paniusia” to jeden i ten sam troll): http://www.kresy.pl/?forum/informacje-o-niepolskich-znakach-diakrytycznych,0,0,24277