Mariusz Pudzianowski na profilu swojej firmy transportowej zamieścił kolejny wpis oraz zdjęcia imigrantów, którzy dostali się na naczepę i zniszczyli towar. Polski kierowca TIR-a został zatrzymany na 48 godzin. Czeka go też sprawa w sądzie.

Pudzianowski emocjonalnie zareagował na cała sprawę – „Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie „HEJTstop” GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci.Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja „STOPnapadom”!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard. No muszę uważać co pisze bo obrażę uczucia religijne tych panów- włamywaczy co widzicie!!!! hahahhahahh
Pokażcie innym to co ja tu widzę!!”

Facebook / Kresy.pl

Reklama5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. mopveljerzyjj :

  Merkel zawieszając procedury azylowe i otwierając szeroko drogi do Europy dla imigrantów bez konsultacji z instytucjami UE i własnym parlamentem, doprowadziła do ciężkiego kryzysu o tragicznych skutkach.
  Europę zalewają imigranci, którzy wcale nie chcą się integrować. Chcą, żeby Europa dostosowała się do nich, nie odwrotnie. Ja tego pewnie nie dożyję, ale pan być może tak – może nadejść moment, gdy trzeba będzie walczyć z bronią w ręku na ulicach europejskich miast, żeby zachować naszą tożsamość. Na razie oglądamy budowanie konia trojańskiego na oczach zdumionych Trojan i w dodatku za ich pieniądze.
  Według psychiatry zachowanie Angeli Merkel nie jest racjonalne. Uważa on, że kanclerz Niemiec straciła poczucie rzeczywistości, jej zachowania są irracjonalne, a wiara w stworzony przez siebie własny wizerunek niewzruszona.
  Wszystko to sprawia, że Merkel jest groźna dla kraju i społeczeństwa. Psychiatra ocenia, że kanclerz Niemiec może się wkrótce załamać – „Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu”.
  Merkel jest osobą narcystyczną, ktora nie będzie potrafiła dobrowolnie odejść z zajmowanego stanowiska.
  Zmiany w prowadzonej polityce kanclerz według psychiatry są niemożliwe. Merkel będzie do końca podążać raz obraną drogą.
  PS 1
  Proszę Państwa, jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich cel to zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (najlepiej od razu utylizować razem z tymi co ich wpuścili do Europy) jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech ,,dzieki Merkel” obserwujemy już ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem.
  PS 2
  REALIZOWANA W EUROPIE PRZEZ WIELKIEGO ŻYDA ZZA OCEANU IDEA EURO – KOŁCHOZU BEZ GRANIC POWSTAŁA ,,X-LAT” TEMU BY DZISIAJ MÓGŁ ON WCIELAĆ W ŻYCIE ZAPLANOWANE ZNISZCZENIE EUROPY PRZEZ ,,NIEKONTROLOWANĄ” INWAZJĘ IMIGRANTÓW. A DLACZEGO ? POCZYTAJCIE ! ///żródło: alexjones.pl === USA chcą przetrwać jako hegemon ludzkości, jako najwyższy władca planety, jako niezastąpiona nacja. Bo tylko to gwarantuje im ,,dobrobyt” i spokój społeczny. Wyczerpały się surowce i pozostały tylko drukarnie dolarów. Pracują pełną parą i mnóstwo zielonych papierków z napisem „In God We Trust” zalewa świat. A więc zmusić trzeba cały świat, żeby handlował w amerykańskich dolarach, żeby kupował amerykańskie obligacje i inne bezwartościowe już papiery, żeby w Ameryce nie było rewolucji, żeby Żydo-anglosascy oligarchowie nie musieli się obawiać degradacji. Gospodarka na Nowym Kontynencie przegrywa nie tylko z gospodarką europejską ale z azjatycką, a przemysł zbrojeniowy USA przestaje przewyższać swoim potencjałem ciężki przemysł rosyjski? Nadzieja tylko w drukarniach pieniędzy, a reszta świata niech pracuje dla USA. === \\\ TRZEBA ZNISZCZYĆ EUROPE NIE PRZEBIERAJĄC W ŚRODKACH. POMAGA IM W TYM NIECNYM PROCEDERZE ZIDIOCIAŁA MERKEL(członek amerykańskiej,bandyckiej CFR) I JEJ KANDELABROWY TUSK. CZAS NAJWYŻSZY POZAMYKAĆ GRANICE I WRÓCIĆ DO DAWNEGO SYSTEMU ICH KONTROLI !!!

  ====Tak Putin radzi sobie z imigrantami ====
  https://www.youtube.com/watch?v=RPJLgByj9F8

  • malkontent
   malkontent :

   Masz dużo racji, ale czy tylko sfiksowanie stoi za poczynaniami Merkel ??? To aż nieprawdopodobne. To , że jankesi nakręcają to , to rzecz bezsporna, to, że jankesi żyja z drukowania $ też rzecz bezsporna. Dla mnie jedynie niejasne , jest to, że wśród rządzących nie ma oprócz Erdogana i Zemana normalnych rządzących , nie wierzę w zbiorową schizę , wszystkie państwa zwariowały ?? o co tu chodzi. Zauważ, że w sprawie imigrantów państwo karze ofiary zamiast bandytów, to rzecz niesłychana. Być może twór UE jest zbyt wyidealizowanym i system demokratyczny jaki urzędnicy tego gigantycznego państwa stworzyli jest po prostu w chwili zagrożenia totalnie nieudolny i niewydolny , nie może podjąć , żadnej sensownej decyzji . Być może nadszedł kres tego pieknego planu , tak jak polska konstyrucja 3 majowa doprowadziła natychmiast do rozbioru. Może znowu bedzie trzeba cofnąć sie kilkadziesiąt lat wstecz , przejść przez nacjonalizmy, może wojny lokalne , by zacząć od nowa.

 2. malkontent
  malkontent :

  Żabojady ze swym fircykiem Hollandem nic nie robią w Calais , właściwie ich obojetność w tej sprawie jest prowokacją i wręcz zaproszeniem do przestępczych i bandyckich napadów tych muślimskich bydlaków. Uważam, że Zrzeszenie Międzynarodowych Przewodników Drogowych powinno wystąpić z pozwem sądowym przeciwko Francji !!!!! o wielomilionowe odszkodowania, jak sądzę to jedyna droga , tylko, że znając polskie władze nikt ich nie poprze , bo na pewno nie Właszczykowski a tym bardziej premier bo to pieski ma smyczy .