W nocy w czwartek 11 sierpnia na terenie jednostki wojskowej pod Moskwą wybuchł pożar – poinformowała rosyjska państwowa agencja TASS.

Jak poinformowała rosyjska państwowa agencja TASS, w nocy w czwartek  11 sierpnia na terenie jednostki wojskowej pod Moskwą wybuchł pożar.

Według doniesień w mieście Dołgoprudny w obwodzie moskiewskim w nocy 11 sierpnia na terenie jednostki wojskowej, w której stacjonowali poborowi, wybuchł pożar. Rosyjskie Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych stwierdziło, że pożar powstał na ulicy Wostocznej. W momencie przybycia ratowników zaobserwowano dym spod dachu budynku.

Naoczni świadkowie incydentu opublikowali filmy w mediach społecznościowych. Materiał wideo pokazuje cały budynek w płomieniach. Mogłoby to w zasadzie świadczyć o całkowitym zniszczeniu baraków.

Zobacz też: Pożar zbiornika ropy w Rosji niedaleko okupowanego Mariupola [+VIDEO/+FOTO]

Według ratowników pożar rozprzestrzenił się na powierzchnię 1200 metrów kwadratowych. Przyczyna pożaru jest obecnie nieznana. Pożar został już ugaszony.

Według mediów pod tym adresem mieści się jednostka wojskowa, a zniszczeniu uległy głównie baraki dla poborowych. W chwili pożaru w środku byli żołnierze i personel. Według wstępnych danych wszyscy zostali ewakuowani. Nie zgłoszono żadnych ofiar.

Przypomnijmy, że na począku sierpnia pod Moskwą wybuchł pożar w centrum logistycznym Ozon obsługującym sprzedaż wysyłkową. Pożar przybrał poważne rozmiary.

Kresy.pl/TASS

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply