W środę wieczorem w jednej z dzielnic Gdańsk doszło do bójki z udziałem kilkunastu mężczyzn. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Trojmiasto.pl, w bójce Gruzini starli się z innymi mieszkańcami dzielnicy.

Jak podaje Trojmiasto.pl, do bójki doszło w środę po godzinie 18. na ulicy Na Stoku na osiedlu Biskupia Górka. Serwis opublikował nagranie z kamery monitoringu przekazane mu przez chcącego zachować anonimowość czytelnika. Widać na nim dwie grupy walczących ludzi. W walce używano nie tylko pięści, ale także kijów i innych przedmiotów.

„Początkowo bito się na pięści, po chwili jednak w ruch poszły też kije, pałki, kawałki kostki brukowej, a nawet podstawa do fotela obrotowego, którą najpierw bito, a później rzucano” – pisze Trojmiasto.pl. W zajściu miało brać udział kilkanaście osób.

Serwis dowiedział się nieoficjalnie od świadków zdarzenia, że doszło do bijatyki Gruzinów, którzy niedawno zaczęli mieszkać w tej dzielnicy, z „innymi mieszkańcami”.

Gdańska policja potwierdziła, że o godzinie 19.25 wpłynęło do niej zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o bójce na jednej z ulic w dzielnicy Śródmieście. Na miejsce niezwłocznie skierowano kilka patroli, jednak nie zastały już one uczestników zajścia. Na policję nie zgłosiła się też żadna osoba pokrzywdzona oraz świadkowie bójki. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania monitoringu i będą ustalać okoliczności tego zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Słupsk: Gruzini pobili Ukraińców. Jedna osoba raniona nożem

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz