Znany polityczny lobbysta interesów Ukrainy w Polsce Paweł Kowal jeszcze neidawno krytykwał władze Prawa i Sprawiedliwości za nielojalność wobec jego ugrupowania „Polska Razem”.

Kowal oskarżał kierownictwo PiS, że nie przestrzega umów zawartych wcześniej z mniejszymi ugrupowaniami, które skupiły się wokół tej partii w ramach koalicji „Zjednoczonej Prawicy”. Polityka odreagowywał w ten sposób informację o tym, że nie otrzymał miejsca na listach wyborczych PiS. Tymczasem wedle informacji telewizji TVN, odanych dziś w programie „Fakty”, sam Kowal również nie wykazywał się lojalnością wobec koalicjanta. Proukraiński polityk miał wczoraj zwrócić się do Platformy Obywatelskiej z propozycją startu do Senatu w ramach jej komitetu wyborczego. Podobną propozycję miała skierować do PO Elźbieta Jakubiak, szefowa Gabinetu prezydenta Lecha Kaczyńśkiego. Propozycje zostały odrzucone przez PO.

wpolityce.pl/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    raf66 :

    W języku cywilizowanych ludzi brak słów aby określić postawę takich ludzi jak „nasz” Pavlo .Nie chcę używać wulgaryzmów, ale mam nadzieję że pomimo goebellsowskiej propagandy uprawianej przez media głównego ścieku od 25 lat ,Polacy WRESZCIE otworzą oczy. Ten Naród albo zmiecie tych wszystkich sprzedawczyków ze sceny politycznej , albo będzie nowy rozbiór Polski. My Polacy nie mamy elit, mamy za to lewackich zaprzańców .Z drugiej strony w moim przekonaniu czy PO czy PiS to prawie ta sama bajka…..niestety.Natomiast była szansa aby zmienić system , ale oczywiście znowu Prawa Strona ( KORWIN, KUKIZ,STONOGA,RN,KNP)zamiast się zjednoczyć dla dobra Polski i Polaków pokłóciła się o „przywództwo” .Wyszło jak zwykle.Raf66

  2. Avatar
    baciar :

    PRAWDZIWI POLACY są zniewoleni przez kredyty które musieli zaciągnąć na mieszkania po to by zyć prawdziwych POLAKOW karze się za kradzież batonika za 99gr bo robia to z głodu prawdziwym Polakom zabiera się dzieci za byle co daje im się umowy smieciowe nasyła się na nich komorników i innych bezdusznych urzednikow dziś PRAWDZIWI POLACY walcza codziennie o przetrwanie a tacy ludzie jak pavlo kovalo opluwają i smieja się z nich bo sam wymyślał ustawy przeciw POLAKOM