MSZ odmówiło wsparcia Pogoni Lwów

Oświadczenie Pogoni Lwów: „Ministerstwo Spraw Zagranicznych, do którego zwracaliśmy się, za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie, z wnioskiem o dofinansowanie, odmówiło wsparcia”.

W obecnej sytuacji zostaliśmy zmuszeni do zawieszenia, na czas nieokreślony, działalności Szkółki Piłkarskiej LKS-u.

W chwili obecnej klub dysponuje środkami na normalną działalnośc tylko przez najbliższy miesiąc. W sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy nie mamy możliwości na dotrwanie do zamknięcia sezonu.

Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że już po raz drugi od chwili reaktywacji, LKS „Pogoń” Lwów znalazł się w poważnym zagrożeniu tylko i wyłącznie z powodu słabego wsparcia finansowego.

Praca społeczna dla odrodzonego klubu, której podejmują się poszczególni członkowie nie wystarczy niestety do prowadzenia normalnej działalności, organizacji treningów i występowania w rozgrywkach.

Dziękujemy sponsorom, dzięki którym udało się, do tego momentu, wykonać większość planu. Niestety, nasze nadzieje na wsparcie ze strony MSZ okazały się złudne.

Źródło: pogon.lwow.net
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz