W piśmie złożonym do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Środmieście stwierdzono, że europosłowie głosujący za rezolucją Parlamentu Europejskiego ws. praworządności w Polsce w dniu 15 listopada zaszkodzili polskim interesom i wizerunkowi Polski.

Wszechpolacy wskazują na fakt, że „Wskazane w zawiadomieniu osoby są europarlamentarzystami wybranymi z Polski, głosami Polaków. Ich działania na forum tzw. Parlamentu Europejskiej należy więc traktować jako występowanie w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli”.

Zarzuca się głosującym za rezolucją motywacje ideologiczne i próbę ingerencji w wewnętrzne sprawy Polski. Wszyscy europosłowie wymienieni w zawiadomieniu są członkami Platformy Obywatelskiej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Istotą polskiego nacjonalizmu chrześcijańskiego jest miłość do narodu”. Deklaracja organizacji narodowych

Kresy.pl / Twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz