Kanclerz Niemiec Angela Merkel przyznała, że polityka imigracyjna jej rządu pomogła terrorystom w przedostaniu się do Niemiec i krajów europejskich.

Jak informuje agencja Reuters, podczas przemówienia na poniedziałkowym wiecu swojej partii, CDU, Merkel stwierdziła, że ugrupowania terrorystyczne przerzucały do Europy swoich członków, w tym także pochodzących z Niemiec i szkolonych w Syrii, wykorzystując falę migrantów z Bliskiego Wschodu. „W części, napływ uchodźców był wręcz wykorzystywany do przerzucania terrorystów”– powiedziała Merkel.

Reuters.com / youtube.com / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz