Zastępca naczelnika Wydziału ds. Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu CBŚP we Wrocławiu został znaleziony martwy. Media informują o ranie postrzałowej głowy. Aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji potwierdził, że policja prowadziła czynności dot. ciała mężczyzny.

O sprawie poinformowała jako pierwsza Gazeta Wrocławska. Chodzi o zastępcę Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu CBŚP we Wrocławiu. Adam J. został znaleziony martwy przy drodze gruntowej za jedną z dolnośląskich miejscowości w gm. Żórawina, niedaleko swojego domu. Jak czytamy, jego ciało znaleziono w poniedziałek, w godzinach wieczornych.

Miał towarzyszyć mu pies. Policja została powiadomiona o mężczyźnie leżącym przy drodze przez świadka, który znalazł denata, zaalarmowany przez szczekające zwierzę.

Znaleziono przy nim broń i łuskę od pocisku. “Naczelnik miał ranę postrzałową głowy. Na miejsce zdarzenia dotarł także prokurator, który skierował ciało na sekcję zwłok” – podaje Gazeta Wrocławska.

Aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji przekazał portalowi TVP Info, że wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Informacje podane na platformie X przez dziennikarza Michała Torza sugerują, że nieoficjalnie brana jest pod uwagę wersja o samobójstwie ze służbowej broni palnej. Według jego informacji, zwłoki mężczyzny znalazła jego żona.

Także Wirtualna Polska pisze o przypuszczeniach dot. samobójstwa.

Czytaj: “Czynniki zewnętrzne” odpowiadają za serię pożarów w Polsce? Duda i Tusk komentują

Zobacz także: Financial Times: wywiady ostrzegają, że Rosja planuje zamachy bombowe i podpalenia w całej Europie

gazetawroclawska.pl / tvp.info / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply