Na słynnym londyński Trafalgar Square zebrało się około tysiąca osób. Dochodzi do przepychanek z policją. To kolejna z wielu manifestacji przeciw rządowi Davida Camerona.

Manifestacje otworzył przewodniczący związku zawodowego PCS Mark Serwotka. Już po kilkunastu minutach doszło do pierwszych przepychanek z licznie zgromadzoną policją. Marsz udał sie pod Pałac Buckigham. Padało wiele antytorysowskich haseł. Natępnie demonstranci powrócili na Trafalgar Sqare.

rt.com/kresy.pl




Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz