Według najnowszych danych dwie ranne osoby zmarły w szpitalu. Oznacza to, że ofiarą rakietowego trafienia autobusu pod Wołnowachą padło osiem kobiet i czterech mężczyzn.

Według informacji podległej władzom w Kijowie donieckiej administracji obwodowej w szpitalu w Wolnowasze znadjuje się teraz 16 rannych, a 1 został przewieziony do szpitala w Mariupolu.

W internecie pojawiły się wstrząsajace zdjecia ostrzelanego pojazdu.

korrespondent.net/obozrevatel.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

10 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jazmig
    jazmig :

    To jest lipa. Wnętrze autobusu nosi slady ostrzału od tyłu, podziurawiona jest tylna ściana autobusu, firanka w oknie granatowa i podziurawiona i fotele również zostały tak ostrzelane. Tymczasem na zewnątrz tylna ściana jest cała, firanka w tylnym oknie jest żółta w prążki i cała.

  2. jazmig
    jazmig :

    Skąd mam wiedzieć, które zdjęcia są prawdziwe? Są 2 filmy, jeden zrobiony w dzień, a drugi w nocy. Ten zrobiony w dzień pokazuje autobus z otwartymi przednimi drzwiami i zamkniętymi tylnymi. Na poboczu od tylnej do środkowej części autobusu jest krew, a schodki w przedniej części autobusu są czyste. W filmie z nocy, otwarte sa oboje drzwi, schodki z przodu i z tyłu sa zasypane rozbitym szkłem zmieszanym z krwią. Jak ludzie wyciągający zwłoki i rannych mogli wchodzic i schodzić po tych schodkach i nie pośliznąć się na tym szkle i krwi? Moim zdaniem banderowcy wymordowali tych ludzi na zewnatrz, a potem upozorowali ostrzał autobusu, zresztą nieudolnie, co dla nich nie jest niczym dziwnym.