Według najnowszych danych dwie ranne osoby zmarły w szpitalu. Oznacza to, że ofiarą rakietowego trafienia autobusu pod Wołnowachą padło osiem kobiet i czterech mężczyzn.

Według informacji podległej władzom w Kijowie donieckiej administracji obwodowej w szpitalu w Wolnowasze znadjuje się teraz 16 rannych, a 1 został przewieziony do szpitala w Mariupolu.

W internecie pojawiły się wstrząsajace zdjecia ostrzelanego pojazdu.

korrespondent.net/obozrevatel.com/kresy.pl

10 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jazmig
    jazmig :

    To jest lipa. Wnętrze autobusu nosi slady ostrzału od tyłu, podziurawiona jest tylna ściana autobusu, firanka w oknie granatowa i podziurawiona i fotele również zostały tak ostrzelane. Tymczasem na zewnątrz tylna ściana jest cała, firanka w tylnym oknie jest żółta w prążki i cała.

  2. jazmig
    jazmig :

    Skąd mam wiedzieć, które zdjęcia są prawdziwe? Są 2 filmy, jeden zrobiony w dzień, a drugi w nocy. Ten zrobiony w dzień pokazuje autobus z otwartymi przednimi drzwiami i zamkniętymi tylnymi. Na poboczu od tylnej do środkowej części autobusu jest krew, a schodki w przedniej części autobusu są czyste. W filmie z nocy, otwarte sa oboje drzwi, schodki z przodu i z tyłu sa zasypane rozbitym szkłem zmieszanym z krwią. Jak ludzie wyciągający zwłoki i rannych mogli wchodzic i schodzić po tych schodkach i nie pośliznąć się na tym szkle i krwi? Moim zdaniem banderowcy wymordowali tych ludzi na zewnatrz, a potem upozorowali ostrzał autobusu, zresztą nieudolnie, co dla nich nie jest niczym dziwnym.