Le Pen spotkała się z komisją ds. międzynarodowych Dumy Państwowej.

Sankcje nałożone na Rosję przez Unię Europejską to absurdalna dyplomacja gróźb i szantażupowiedziała szefowa francuskiego Frontu Narodowego w piątek.

Le Pen zwróciła uwagę, że zawsze naciskała na zniesienie sankcji, które wedlug niej są bezproduktywne.

Według Le Pen – zakaz spotykania się parlamentarzystów i współdziałania stanowi pogwałcenie demokratycznych praw i wolności.

Gdy idzie o jej pogląd na kryzys ukraiński, Le Pen powiedziała, że jej opinia w tej materii jest identyczna ze stanowiskiem rosyjskim.

W swoich wypowiedziach niezmiennie wskazywałam na rolę UE w nasilaniu i ekspansji tego konfliktu– powiedziała.

Odnośnie Ukrainy, wyraziła zdanie, że obecny ukraiński rząd doszedł do władzy w sposób nielegalny. Zarzuciła Kijowowi bombardowanie cywilów w Doniecku i Ługańsku.

To jest zbrodnia wojenna i powinna była ona spowodować najmocniejsze protesty ze strony wszystkich tych obrońców praw człowieka, których zupełnie odmienne wypowiedzi słyszymy we francuskich mediów.

Len Pen zarzuciła obecnym francuskim władzom, że – wolą uważnie słuchać swoich amerykańskich mocodawców, służąc ich interesom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marine Le Pen jedzie do Moskwy

Le Pen dodał również, że – Stany Zjednoczone dążą do wywołania prawdziwej wojny w Europie poprzez dozbrajanie Ukrainy. Pragną rozszerzyć strefę NATO do rosyjskiej granicy. Od wielu lat Stany Zjednoczone próbują wzmocnić kontrolę nad Europą Wschodnią.

Kresy.pl / TASS.com

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. malkontent
    malkontent :

    Nałożenie sankcji przez Unię na Rosję, to jak odmrożenie sobie uszu na złość babci :-(((( To, że Barak prowadził prywatną wojnę z Putinem i na siłę wciągnął w to Europę to nie znaczy, że Europa ma dalej trwać w tym amoku !!! Jest tu kilku idiotów na tym forum którzy nieustannie coś bełkoczą, raz pluja na Ukropów, a za chwilę na Rosjan , ponieważ brak im wiedzy a rozumu mają w ilości rozumu stonki albo poczwarki stąd brak im konsekwencji i logiki w mysleniu. Cały rozumny świat wie, że za sytuacją na Ukrainie stoja służby USA i one to sponsorowały i nadal finansują, tak samo wcześniej było z Gruzją. To nic innego jak osaczanie Rosji. Więc albo nadal będzie zimna wojna z całą konsekwencją , albo odwilż którą zapowiada Le Pen.