Krzysztof Bosak: Trzaskowski jest wygodny dla PiS

Podczas relacji wideo na stronie swoje sztabu wyborczego, Krzysztof Bosak skomentował zmianę kandydata na prezydenta w obozie Koalicji Obywatelskiej. Ma to być zmiana korzystna dla władzy.

Według Krzysztofa Bosaka, kandydata Konfederacji na prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski nie ma szans na pozyskanie głosów polskiego społeczeństwa. Zwrócił także uwagę na szum medialny, który podniósł się zaraz po ogłoszeniu zmiany kandydatury.

“Dziennikarze propisowscy rzucili się na tą wiadomość jak na kość (…) to pokazuje, że Platforma Obywatelska jest po prostu opozycją wygodną, nas będą przemilczać do samego końca. Będą sobie ustawiać Trzaskowskiego jako przeciwnika bo wiedzą, że on nie ma szansy” – komentował w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz też: Czas antenowy kandydatów na prezydenta w TVP w kwietniu: Duda – 543 minuty, Bosak – 4 minuty

Sytuację po zmianie kandydata największej partii opozycyjną poseł ocenił jako pozytywną zarówno dla Konfederacji jak i dla PiS. Głosy wyborców centro-lewicowych mają w przekonaniu Boska rozbić się teraz między Trzaskowskiego, Hołownię, Kosiniak-Kamysza i Biedronia.

“Mamy czterech kandydatów centrowo-lewicowych, wygląda na to, że głosy rozbiją się plus minus po kilka do kilkunastu procent, ja mam zamiar ich wszystkich prześcignąć” – informował. “To jest robota dla mnie jako kandydata, dla sztabu, dla Konfederacji, dla was jako sympatyków. Pomyślcie jaka byłaby radość gdyby lewica musiała wybierać między Dudą a Bosakiem”.

Zobacz też: Krzysztof Bosak wzywa do wypowiedzenia pakietu klimatycznego

Według posła Bosaka jeśli prezydent Warszawy będzie chciał prowadzić intensywną kampanię wyborczą powinien “wziąć urlop” od swojego dotychczasowego urzędu. “Wiemy, że czystość zasad to ostatnia rzecz, która interesuje polityków Platformy Obywatelskiej. Naginanie funkcji, łączenie funkcji, finansowanie różnego typu działalności z pieniędzy publicznych, to jest dla nich chleb powszedni”.

Zobacz też: Artyści dziękują ministrowi za podatek od smartfonów, Krzysztof Bosak krytykuje za opodatkowanie Polaków w trakcie kryzysu

Komentarz Krzysztofa Bosaka do zmiany kandydata KO

Publiée par Bosak2020 sur Samedi 16 mai 2020

Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply