Zdaniem kolońskiego imama Sami Abu-Yusufa kobiety, które padły ofiarą napaści seksualnych ze strony muzułmańskich imigrantów w noc sylwestrową same są sobie winne, ponieważ… używały perfum i były „półnagie”.

Imam powiedział w rosyjskiej Ren.tv, że nie jest zaskoczony atakami seksualnymi na kobiety, w tym również gwałtami, których dokonywali muzułańscy imigranci.

“Wydarzeniom z nocy sylwestrowej były winne same dziewczęta, ponieważ były w połowie nagie i wyperfumowane” – powiedział imam Sami Abu-Yusuf . „To żadne zaskoczenie, że mężczyźni chcieli je atakować. [Taki ubiór] jest jak dolewanie benzyny do ognia” – dodał.

Sami Abu-Yusuf jest imamem kolońskiego meczetu Al Tawheed, w którym naucza się salafizmu – radykalnej odmiany islamu sunnickiego. W przeszłości meczet był sprawdzany przez niemieckie służby specjalne.

Dailymail.co.uk / Kresy.pl

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zan
    zan :

    Dla imama definicja „półnagości” musi być specyficzna zważywszy na takie patenty cywilizacji islamu jak burka. No cóż. Teraz szanująca się Europejka będzie nosić kombinezon płetwonurka i walić potem, uryną i kałem – jak szanująca się kobieta wg. standardów imama. Aha. I jeszcze powinna się roztyć. Nie wiem czemu, ale te muzułmanki w chustach, prawie zawsze są spasione.