W nocy z piątku na sobotę (28.10 na 29.10) policja zamierzała skontrolować podejrzanie poruszającego się mercedesa. Kierowca nie zatrzymał się jednak do kontroli, lecz przyspieszył. Rozpoczęto pościg, w którym brało udział pięć radiowozów. Zdarzenia miały miejsce na drodze S6 w pobliżu Kołobrzegu. Samochodem kierował 35-letni Ukrainiec. Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. W trakcie pościgu mężczyzna uszkodził dwa radiowozy.

Kierowany przez Ukraińca mercedes jechał drogą S6, zjechał w stronę Kukini, potem Stramnicy. Tam zderzył się z policyjnym radiowozem, lecz uciekał dalej. Przeciął drogę na Białogard i pojechał przez Czernin, Dębogard, Świelubie, Ząbrowo do Gościna – informuje portal kolobrzeg.naszemiasto.pl. Następnie wrócił do Kołobrzegu. Samochód udało się zatrzymać dopiero dzięki policyjnej blokadzie na obwodnicy biegnącej w stronę ul. Krzywoustego. Samochodem kierował 35-letni Ukrainiec. Zdarzenia miały miejsce w nocy z piątku na sobotę (28.10 na 29.10). Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu – poinformował portal miastokolobrzeg.pl.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

5424.39 PLN    (24.65%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Zobacz także: Drzwi busa zmiażdżyły kobiecie głowę. Ukraiński kierowca nie pójdzie do więzienia

Tuż przed zatrzymaniem mercedes ponownie uszkodził policyjny radiowóz. Z samochodu wyprowadzono 35 – letniego Ukraińca, położono go na ziemi, następnie skuto kajdankami. Te same czynności wykonano względem pasażerki mercedesa.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Kierowca odmówił poddania się badaniu alkomatem. Przewieziono go do szpitala na pobranie krwi. W pościgu wzięło udział pięć radiowozów. Portal miastokolobrzeg.pl podał, że mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. Po badaniu krwi został przewieziony do izby wytrzeźwień.

Zobacz także: Areszt dla Ukraińca, który przewoził 11 nielegalnych imigrantów z Iraku

kolobrzeg.naszemiasto.pl / miastokolobrzeg.pl / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz