Po południu ma odbyć się spotkanie na Downing Street.

Jak informuje „Rzeczpospolita” – Rzecznik brytyjskiej premier Theresy May poinformował, że szefowa rządu spotka się w środę po południu na Downing Street z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Jak powiedział rzecznik, wśród tematów, które będą poruszone podczas spotkania są m.in. przyszłe negocjacje dot. wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dwustronne relacje pomiędzy oboma krajami, a także kwestie bezpieczeństwa europejskiego i współpracy w ramach NATO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurosceptyczny PiS? Kaczyński i rzeczniczka partii rządzącej odpowiadają Marine Le Pen: PiS nie jest zainteresowane demontażem Unii

Kresy.pl / rp.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    roman1 :

    I po co? Dwóch smarkaczy zamachowców sparaliżowało Londyn. Rząd ewakuował się przez angielskie Zaleszczyki. Odwołano spotkanie dwóch największych mężów stanu w Europie. Boże, a co z królową i Jej Rodziną, czy są bezpieczni? Przypomina mi się dowcip z okresu komuny: nam nie trzeba Bundeswehry, nam wystarczy minus cztery. Anglia, taka groźna i pryncypialna wobec Rosji, pokonana przez dwóch uzbrojonych w noże napastników. Co w takim razie byłoby gdyby została zaatakowana przez Rosję, gdyż ciągle o tym mówi. Czy sądzi, że Rosja, tak jak kiedyś kolonie, uzbrojona jest wyłącznie w maczugi, kije i łuki. Anglia, a raczej WIELKA BRYTANIA.