Imigranci chcą wstrzymaniem ruchu kolejowego zmusić do wpuszczenia ich do Europy

Oprócz manifestacji, prób przekradnięcia się przez granicę imigranci sięgają po nowe sposoby aby wymusić ponowne otwarcie granic – kładąc własne dzieci na tory kolejowe. Na nagraniu można zobaczyć, że dzieci trzymają kartony z napisami: „Otworzyć granice”; a także: „Jestem dzieckiem i może zbyt wiele nie wiem, ale sądzę, że traktowanie ludzi w sposób lekceważący tylko dlatego, że urodzili się w innej części planety, to jest RASIZM”

kresy.pl / polishexpress.co.uk
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. malkontent
    malkontent :

    I proszę jest klucz wytrych ” RASIZM” . Co widać na niejednym stadionie tylko, ze idea tego słowa tam ma zupełnie inne brzmienie. A tu pokazuje prawdziwe oblicze tej dziczy :-(((( dziecko jest tarczą za która kryje sie muzułmanin uciekinier a raczej przestepca i terrorysta bo chyba nie ojciec kochajacy to dziecko :-(((( Merkel za pewne nie widziała tego ;-((((