Szymon Hołownia był gościem “Kropki nad I” na antenie TVN24. W rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził, że “Konfederacja to partia, która chce bić polskie dzieci. Jeżeli będzie miała możliwość, to będzie chciała wyprowadzić Polskę z Unii”.

Lider Polski 2050 wystąpił w poniedziałek w programie “Kropka nad I” na antenie TVN24. Pytany o notowania swojej partii, odpowiedział: “jesteśmy w tej chwili na poziomie dziewięciu, może dziewięciu z kawałkiem, procent”. Hołownia był też pytany o wspólną listę opozycji. Jego zdaniem dyskusje na ten temat “mogą być jednym z czynników dla których całej opozycji dzisiaj spada”. “Ja mam wrażenie, że myśmy za dużo czasu poświęcili tej jednej liście” – powiedział.

Lider Polski 2050 był pytany o współpracę z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. “Rozmawiamy. Jeszcze chwilę. Trwają negocjacje. To poważna sprawa, my musimy dograć i wyrozmawiać” – odpowiedział.

Szymon Hołownia wypowiedział się też na temat działań Konfederacji. “Konfederacja to jest partia, która nienawidzi kobiet. Konfederacja to jest partia, która chce bić polskie dzieci. Konfederacja to jest partia, która jeżeli tylko będzie miała możliwość, wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej, rolnicy nie będą mieli dopłat, nie będzie pieniędzy na drogi, na wszystkie projekty strukturalne” – stwierdził.

Zobacz także: Hołownia: W ramach reparacji powinniśmy domagać się dozbrojenia Ukrainy [+VIDEO]

“Teraz ludzie zobaczyli, czym naprawdę jest Konfederacja” – dodał.

Odniósł się w ten sposób do słów Sławomira Mentzena, który powiedział: „Wydaje mi się, że bicie kablem od żelazka wykraczałoby poza definicję lekkiej kary cielesnej. Ale to każdorazowo powinna być decyzja sądu”.

Zobacz także: Hołownia krytykuje “hunwejbinów” Trzaskowskiego

tvn24.pl / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply