„Durnie – Merkel po środku, obok niej dureń Holland, dwa kroki za nią Tusek. Cały ten tłum durniów nic nie zrobił po Paryżu, a teraz nie robi nic po Brukseli i PRZED kolejnym miejscem” – napisał Wojciech Cejrowski na swoim facebookowym profilu.

Według znanego podróżnika europejskie państwa powinny podjąć zdecydowane działania w walce z terroryzmem – „Powinniśmy już teraz znać to „kolejne miejsce”, bo powinniśmy, przesłuchiwać podejrzanych, śledzić, podsłuchiwać i.. strzelać. To jest wojna, na wojnie się strzela”. Nie dzieje się tak jednak bo europejscy przywódcy nie wydają rozkazów – „Ale durnie nie wydają rozkazów. Żaden samolot się nie poderwał, żeby zbombardować miejsca, gdzie przywódcy Państwa Islamskiego właśnie spokojnie jedzą kolację. Znamy te miejsca, ale durnie nie wydają rozkazów”.

Wojciech Cejrowski wymienił również jakie rozkazy powinni wydać „durnie w czarnych garniturach”:
– Każdy mundurowy chodzi stale uzbrojony: żołnierz, policjant, strażak, leśniczy…
– Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń.
– Wszystkie meczety w Europie zostają zamknięte do odwołania.
– Wszystkich muzułmanów bez europejskiego obywatelstwa wysiedla się natychmiast, wsadzając na statki i wywożąc na drugi brzeg Morza Śródziemnego.
– Na granicach Europy stawia się mur na wzór tego, który postawił Izrael na granicy z Hamasem.

Na zakończenie Cejrowski retorycznie pyta – „Co teraz? Mamy się dać wysadzać w powietrze, kiedy durnie maszerują, zamiast wydawać rozkazy?”

Facebook / Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. greg
    greg :

    Nie jest winą robactwa, żę lezie na pochyłe i gnijące drzewo Europy, ale winą tych, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy. Rozliczajmy ich z zaniechań, stwarzania ogromnych zagrożeń dla obywateli i destrukcji Europy! Lewakow i chorych poprawnościowaków trzeba separowac i dac im mozliwosc bezposredniego oddzialywania na islamistow twarzą w twarz, bo aktualnie sieja szkodniki i tchorze destrukcje, a jak przychodzi co do czego, to chowaja sie za naszymi plecami.