Andrzej Barcikowski uważa, że największym zagrożeniem dla Polski w destabilizacji Ukrainy może być niekontrolowana imigracja.

Były szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a dziś dyrektor departamentu bezpieczeństwa NBP mówił w radiowej Jedynce, że także na taki scenariusz muszą się przygotować służby. Jednak, według Barcikowskiego, wcześniej Ukraina przechodziła równie ciężkie kryzysy. Tak było w czasie Pomarańczowej Rewolucji.
Sytuacja na Ukrainie zaostrza się. Rano na ulicy Hruszewskiego w Kijowie zginął jeden z demonstrantów. Zgon potwierdziło MSW. Później milicja i oddziały specjalne Berkut ruszyły do ataku na barykady. Media donoszą też o kolejnej ofierze.
IAR/KRESY.PL
Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz