Politycy Platformy Obywatelskiej nie potrafili zapanować nad emocjami w czasie orędzia nowego prezydenta Polski.

Tuż po zaprzysiężeniu prezydent Andrzej Duda wygłosił orędzie, w którym przedstawił wizję swojej prezydentury. Mówił między innymi o sprawach wewnętrznych i trudnej sytuacji polskiej prowincji. Gdy powiedział, że wiele polskich dzieci w małych miejscowościach nie dojada, z ław zajmowanych przez polityków Platformy Obywatelskiej rozległo się buczenie.

Nagranie można obejrzeć poniżej:
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  kros :

  Bez przesady z tym buczeniem to raczej był szmer dezaprobaty.
  Z drugiej strony skoro przez 8 lat urzędujący prezydent a także premier byli non-stop wyzywani od najgorszych, wygwizdywani na Powązkach (!) to teraz zbieramy tego pokłosie.
  Same słowa o jedności narodu raczej teraz nie wystarczą…
  Potrzeba dużo czasu aby zakopać ten rów.

 2. Avatar
  jerzyjj :

  Czy można ufać Platformie Obywatelskiej, jeżeli do Bilderberg, a zarazem siostrzanej CFR i Grupie Bilderberg – Komisji Trójstronnej należy założyciel PO, Andrzej Olechowski, zaś inny wpływowy członek PO, Radosław Sikorski, w imię ciaśniejszych stosunków Polski ze Stanami Zjednoczonymi do jeszcze bardziej niebezpiecznego Amerykańskiego Instytutu Przedsiębiorczości? Prawdziwym wrogiem nie jest terroryzm nam znany z telewizji – zagrożeniem są Stany Zjednoczone i każdy kto przystaje na ich programy militarne dla wzbogacenia korporacji jest zdrajcą! Ramieniem Council on Foreign Relations – CFR (korzeni Hitleryzmu, bolszewizmu, wojny w Korei, Wietnamie, Zatoce Perskiej i Iraku, z celem socjalistycznej dyktatury – globalnego rządu) w Polsce od samego początku była i jest Platforma Obywatelska, dlatego jak najszybciej powinna zostać wyrzucona na śmietnik historii, rozliczona i usunięta z życia politycznego jako potencjalne zagrożenie dla Polski.