Bruksela: włoska dziennikarka zaatakowana podczas relacji na żywo z islamskiej dzielnicy [+VIDEO]

Włoska ekipa reporterska ze stacji Sky TG24 prowadząca relację na żywo z brukselskiej dzielnicy Molenbeek, zdominowanej przez muzułmanów, została nagle zaatakowana.

Dziennikarka Giovanna Pancheri prowadziła relację na żywi z Molenbeek, gdy nagle ona i kamerzysta zostali zaatakowani przez kilku agresywnych, młodocianych napastników. Najpierw jeden z nich miał ją chwycić i zaatakował kamerę. Ekipa chciała kręcić dalej zapewniając, że kamera będzie filmowała wyłącznie dziennikarkę. Jednak chwilę potem inny napastnik próbował zakłócić relację.

„Była tam trzyosobowa grupa, która próbowała nas zastraszyć, bo nie miała nic lepszego do roboty”– relacjonowała Pancheri. Wcześniej rozmawiała z nimi tłumacząc, że nagrywają relacje na żywo i tylko dziennikarka będzie nagrywana przez kamerę. „Jednak gdy filmowaliśmy jeden z nich podszedł do nas, próbował uderzyć kamerę i kopnął kamerzystę”– powiedziała Włoszka.

Youtube.com / mirror.co.uk / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz