Samochód agencji ochrony został rankiem 19 kwietnia ostrzelany z broni pneumatycznej. Policja ustaliła sprawców.

Samochód ochroniarzy zatrzymał się nieopodal domów akademickich przy ulicy Zwierzynieckiej w Białymstoku. Jak się okazało strzały padły właśnie z jednego z nich. Wystrzelony śrut uszkodził karoserię pojazdu. Straty oszacowano na 2 tysiące złotych. Policjanci szybko zaczęli szukać sprawców wśród lokatorów akademika. Okazało się nimi dwóch 22-letnich studentów, którzy użyli dwóch karabinków pneumatycznych. Zostały one zabezpieczone podobnie jak 21 sztuk amunicji do broni gazowej i naboje śrutowe. Studenci przyznali, że strzelalli będąc pod wpływem alkoholu. Odpowiedzą z paragrafu o zniszczenie mienia.

poranny.pl/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz