Feministki protestowały, ponieważ uważają, że Le Pen „nie ma nic do zaoferowania kobietom”.

Francuska policja zatrzymała aktywistki ruchu Femen, które zorganizowały dzisiaj protest przed lokalem wyborczym w Hénin-Beaumont, w którym głosowała Marine Le Pen.

Według Sunday Express członkinie Femenu pojawiły się przed lokalem chwilę przed tym, jak miała w nim głosować liderka Frontu Narodowego.

Na opublikowanych na Twitterze filmach widać półnagie feministki w maskach przedstawiających Władimira Putina, Baszszara al-Asada, Donalda Trumpa, Nigela Farage’a oraz samej Le Pen, wyłapywane policjantów. Aktywistki miały wymalowane na ciele napisy „Team Marine”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Według oświadczenia opublikowanego na Facebooku, feministki protestowały, ponieważ uważają, iż Le Pen w swoim programie nie ma nic do zaoferowania kobietom.

Kresy.pl / Twitter / Sunday Express
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz