Miesięczny koszt wydawania portalu wynosi 22 tys. PLN. Wpływy z reklam nie przekraczają 3 tys. PLN. Pozostałe 19 tys. musi pochodzić z kieszeni naszych Użytkowników.

Zdecydowaną większość naszych wydatków pochłaniają wynagrodzenia 8-osobowej redakcji. Co miesiąc na ten cel przeznaczamy 20 tys. PLN. Ponadto, 2 tys. PLN kosztują nas łącznie serwer, księgowość i serwis informatyczny.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Co miesiąc nasze działania finansuje około 250 Użytkowników. To mniej niż jeden promil wszystkich osób korzystających z naszej pracy w tym okresie. Abyśmy mogli zbilansować nasz budżet. Liczba naszych Darczyńców musiałaby by liczyć około 400 osób. Jeśli w ciągu najbliższych miesięcy nie zbliżymy się do tego celu, zabraknie nam środków na dalszą pracę.

Fundacja Kompania Kresowa

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03
18-400 Łomża
nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz