Znajdujemy się na ostatniej prostej lipcowej kampanii. Do tej pory zebraliśmy 9 tys. PLN. Aby zamknąć budżet, musimy co miesiąc zbierać 13 tys. PLN. Do realizacji tego celu w lipcu wciąż brakuje nam 4 tys. PLN. Do końca miesiąca zostało już tylko 10 dni. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już teraz.

Kresy.pl istnieją dzięki temu, że ok. 250 osób wspiera co miesiąc naszą działalność. To zaledwie promil Użytkowników, którzy korzystają z naszej pracy w tym czasie. Gdyby za naszą pracę płacił choćby procent wszystkich odwiedzających, moglibyśmy dziś rywalizować z największymi portalami, zatrudnialibyśmy o wiele większą redakcję, tworzylibyśmy wielokrotnie więcej depesz informacyjnych, bylibyśmy również w stanie codziennie publikować dłuższe, pogłębione teksty publicystyczne i analizy.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Wierzymy, że tak się kiedyś stanie. Mamy nadzieję, że z czasem liczba Użytkowników płacących za naszą pracę zwiększy się. Póki co, będziemy na bieżąco informować o naszych finansowych realiach. Wydawanie portalu kosztuje nas 16 tys. PLN miesięcznie. Redakcja portalu liczy 5 osób pracujących w pełnym wymiarze godzinowym. Na honoraria wydajemy 13 tys. PLN. Przychody z reklam kształtują się na poziomie ok. 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od naszych Czytelników. Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli jeszcze nigdy za nią nie zapłaciłeś, prosimy, zrób to już dzisiaj.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zobacz także: Facebook blokuje posty portalu Kresy.pl

Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz