Poseł Bakun o śledztwie ws. ukraińskiego marszu w Przemyślu: Dziwię się, że Ukraińcy sami nie zareagowali
„Dziwię się, że Ukraińcy, którzy twierdzili, że była to prowokacja, sami nie zatrzymali takiej osoby czy nie wypchnęli jej w ręce policji. Skoro uważali, że to byli prowokatorzy, a oni się z takim hasłem nie zgadzają, to powinni sami zareagować” – powiedział Kresom.pl poseł Wojciech Bakun (Kukiz’15), odnosząc się do śledztwa przemyskiej prokuratury ws. wydarzeń podczas marszu Ukraińców.