2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. zan
    zan :

    T14 nie jest aż tak dobry by się fajdać ze strachu na samą myśl o nim. O nie deklasuje zachodniego sprzętu, nie użyto w nim jakiś nowych technologii. Po prostu nowa koncepcja ogólna (bezzałogowa wieża) + dogonienie Zachodu po 20 latach bezczynności. Do powstania T14 czasu sowieckie/rosyjskie czołgi były daleko w tyle za zachodnimi. Pamiętajmy też, że wrogiem czołgu są nie tylko inne czołgi, ale i helikoptery, piechota z wyrzutniami, samoloty…Niektórzy gadają jakby miały być urządzane turnieje 1 na 1. 🙂 Poza tym Wielka Brytania nie ma granicy lądowej z Rosją, więc przy okazji wychodzi natowskie szydło z wora. Okazuje się, że KAZDY kraj związkowy NATO ma już mieć odpowiedź na ten T14. Histeria zwykła i lobbyng p.zbrojeniowego.

    • Tutejszym
      Tutejszym :

      Ale jakie fundusze będą zapewnione w budżetach.
      Argumentacja strachem w tym przypadku jest bardzo efektywna.
      Ruskie straszą o zachodnie kompleksy zbrojeniowe cieszą się.
      Pełna głupota i cynizm z drugiej strony.