Manifestację Komitetu Obrony Demokracji w Warszawie rozwiązano z uwagi na anonimowy telefon o podłożeniu ładunku wybuchowego – podaje Polska Agencja Prasowa.

Polska Agencja Prasowa podała, że manifstacja Komitetu Obrony Demokracji w stolicy została rozwiązana przed czasem. Przyczyną było zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Informacja wpłynęła do dyżurnego z Centrum Powiadomienia Ratunkowego. „Następnie została przekazana nam, a my przekazaliśmy sprawę CBŚP w celu uwiarygodnienia doniesień. CBŚP wydało rekomendację, by nie przeprowadzać ewakuacji. Organizator podjął jednak inną decyzję i zakończył zgromadzenie” powiedział Onetowi rzecznik komendanta stołecznego policji.

PAP / onet.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz