W sieci upowszechnia się nagranie ekspresyjnego protestu mieszkańców niemieckiego Freiburga przeciw ściąganiu do miasta przez władze nielegalnych imigrantów.

Nagranie przedstawia protest społeczny w chwili gdy do miasta wjeżdżają autobusy z 400 nielegalnymi imigrantami, których zgodził się przyjąć miejscowy burmistrz. Policja używa siły wobec demonstrujących swoje niezadowolenie mieszkańców co powoduje wybuch ich złości. „Walczycie z własnym narodem!”, „Dalej, strzelajcie do własnego nardu” – przyprawia swój gniew ironią jeden z demonstrantów. „Płacimy wasze rachunki”, „Niszczycie naszą przyszłość, niszczycie przyszłość naszych dzieci”, „zdrajcy” – grzmią mieszkańcy. „Wyciągnijcie pałki jest nie ma innej możliwości” – rozkazuje poicjantom dowodzący nimi oficer.

rt.com/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jerzy_a_j
    jerzy_a_j :

    Widać, że w naszym polskim interesie jest, aby państwo niemieckie sprowadziło sobie jak najwięcej imigrantów. Wzrost konfliktów wewnętrznych w Niemczech osłabia to państwo. Należy zatem kibicować obecnym politykom niemieckie w tym przedmiocie, jednocześnie trzymać imigrantów z dala od naszego kraju.