Rzecznik Białego Domu zadeklarował dziś, że Stany Zjednoczone nie zamierzają przyjmować imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

„To potworna tragedia humanitarna. Ale Europa jest w stanie sama poradzić sobie z tym problemem. Jesteśmy gotowi wspomóc ją w tym wysiłku finansowo oraz technicznie. Życzymy naszym europejskim partnerom powodzenia w rozwiązywaniu tego kryzysu” – portal wpolityce.pl cytuje dzisiejszą wypowiedź rzecznika Białego Domu Josh Earnest. Chwalił on także swój rząd, że przekazał 4 miliardy dolarów na pomoc dla uchodźców z Syrii i Iraku. Jak podsumował napływ imigrantów „„przypomina nam wszystkim o tragicznym wymiarze wojny domowej w Syrii”.

Jak do tej poty USA przyjęły około 1000 uciekinierów z Bliskiego Wschodu.

wpolityce.pl/kresy.pl

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. jerzyjj
  jerzyjj :

  CIEKAWI MNIE CZY ,,POLSCY” JEDNOKOMÓRKOWCY SA W STANIE POJAC TEN PROBLEM? Zgodnie z informacjami przekazanymi magazynowi info-DIREKT przez pracownika austriackiego wywiadu wojskowego, istnieją dowody, że bandyckie organizacje amerykańskie opłacają przemytników, którzy codziennie przerzucają do Europy tysiące imigrantów. „Przemytnicy żądają horrendalnych sum od migrantów. Warunki podczas podróży są złe, ale mimo to koszt przerzutu to od 7000 do 14 000 euro, zależnie od regionu i organizacji przemytniczej.” W kręgach policyjnych, które codziennie mają do czynienia z ubiegającymi się o azyl, koszty takich operacji są dobrze znane. To USA macza palce w przemycie, realizując swoje geostrategiczne cele. Nikt jednak nie chce publicznie wypowiadać się na ten temat. „To bandyckie organizacje z USA stworzyły system współfinansowania i przenoszą na siebie istotne części kosztów transportu. Nie każdy migrant z Afryki ma 11 000 euro w gotówce. Skąd pochodzą te pieniądze? Istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Widać tu działanie tych samych podpalaczy, którzy rok temu zasiali chaos na Ukrainie.

  • robin_robinski
   robin_robinski :

   Usrael za wszelką cenę chce udupić nie tylko Niemcy, ale CAŁĄ Europę – aby mieć znakomity pretekst do przyszłej „pomocy” militarnej. Nie wyszło im na upadlinie, bo Ruskie nie dały się wydymać z Krymu i zachowują się nad wyraz powściągliwie w stosunku do faszystowskiej hunty, nie wyszła prowokacja w Korei, bo „południowcy” się postawili, nie wychodzi coś temat z isis na bliskim wschodzie, gdyż już nawet Ruskie napieprzają w tych islamskich zboków, zaś Turcja ugrywa swoje napieprzając równo po Kurdach… a wojenka jest niezbędna, bo zaraz pierdyknie dolarowy balonik, wyjątkowo pusty wewnątrz!!! Trzeba więc pośrednio dupnąć w coraz bardziej nieposłuszną Europę – najpierw ekonomicznie – sankcje też nie wychodzą, bo żabojady i kiełbasiarze, o makaroniarzach nie wspominając, zaczynają dogadywać się z Putinem – stąd genialny pomysł CIA: ZALEW IMIGRACJI – kiedy zacznie brakwać eurasków i zaczną wybuchać pasy szachidów, to Europa wróci do lizania usraelkiego rowa…