Ekipa telewizyjna australijskiego The Channel Nine postanowiła zrobić reportaż o strefach opanowanych przez gangi imigrantów. Szybko na własnej skórze przekonali się do czego doszło w Szwecji.

Ekipa telewizyjna wraz ze znaną reporterką Lizą Hayes udała się do dzielnicy Sztkoholmu zwanej „małym Mogadiszu” bo opanowanym przez imigrantów w Somalii. W czasie filmowania ekipa została zaatakowana przez grupę młodych mężczyzn o ciemnym kolorze skóry. Jeden z nich rzucił w dziennikarzy dużym kamieniem. Potem próbowali ich bić. Jedynym, który postanowił interweniować przeciw agresorom był człowiek na elektrycznym wózku, najwyraźniej niepełnosprawny, który staranował najbardziej agresywnego imigranta. Dwóch członków ekipy telewizyjnej odniosło obrażenia (Zajście od 5:25).

Jakby tego było mało sprawę kompletnie zlekceważyli wezwani przez Australijczyków szwedzcy policjanci. Po spisaniu protokołu oddalili się. Jak przyznał rzecznik policji Sztokholmu Lars Byström nie wdrożono żadnego postępowania w sprawie pobicia.

rt.com/kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. czas_przebudzenia
    czas_przebudzenia :

    Gdyby dać to do skomentowania jakiemuś lewicowemu ideologowi, to pewnie powiedziałby, że multi-kulti współżyje przyjaźnie, a jedynym zagrożeniem są … „polscy kibole”. Lewactwu wali się cała światopogląd złożony z wierzeń podsuwanych im przez ideologię oszustwa. To nie znaczy, że lewactwo staje się zupełnie niegroźne – stają się mniej przewidywalni a siły wyznawców zła będą chciały wysłać swoich lewicowo ogłupionych wyznawców na wojnę. Potomkowie komuchów w Polsce łażą na pochody KOD-ziarzy. W Szwecji na demonstracji przeciw polityce multi-kulti, policja szwedzka zaatakowała Polaków wspierających Szwedów. W Polsce najprawdopodobniej w jakichś służbach są zagrzewane do nienawiści całe watahy prowokatorów, które miałyby na rozkaz wykonywać ataki przeciw społeczeństwu. Takich prowokatorów ujawniło się już sporo. Marsz Niepodległości jeszcze zaledwie 4 lata temu https://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw . Marsz przeciw imigracji w Koszalinie itd.. Na razie siły wyznawców zła przycichły, bo najwyraźniej szykują się do ataku z zaskoczenia typowych tchórzliwych nędzników. Nie dajmy się zwieść pozornemu spokojowi. Trzeba być spokojnym i upartym, jak śpiewała Anna German w piosence „Nadieżda”.