1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Roman1
    Roman1 :

    Wg licznych “polskich” mediów zawołanie to jest zawołaniem wojska. Może jakiś list Terleckiego, gdyż nie wiedzą, że było to zawołanie bandytów z UPA. Za komuny dziennikarze byli o wiele lepiej szkoleni, ale tak samo podlegli władzy co obecnie.