Już tylko niecałe 10 punktów procentowych poparcia dzielą Andrzeja Dudę od prezydenta Bronisława Komorowskiego – podał sondaż Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS).

Od kilku tygodni w prezydenckich sondażach widoczna jest wyraźnie niekorzystna dla obecnego prezydenta tendencja – Komorowski traci poparcie, a jego główny konkurent, Andrzej Duda zyskuje.

Według najnowszego sondażu IBRiS dla „Super Expressu” Dudę od Komorowskiego dzieli niespełna 10 pkt. proc. Kandydat Pprawa i Sprawiedliwości otrzymał poparcie na poziomie 30,6 proc. a urzędujący prezydent – 40,4 proc.

PCh24.pl/ Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    horodenka :

    PREZYDSENT KOMOROWSKI ZLOZYL W KIJOWIE „HOLD UKRAIŃSKI”ALE TEN HOLD UKRAIŃSKI JEST BARDZIEJ CZYNEM HANIEBNYM NIŻ „HOLD PRUSKI” W HOLDZIE PRUSKIM KRÓL POLSKI NIE BIERZE UDZIALU W NAMASZCZANIU ZBRODNI KRZYŻACKICH W POLSCE. NAWET BLAZEN KRÓLA , PROTESTOWAL PRZECIW HOLDOWI PRUSKIEMU. OSTRZEGAL KRÓLA JAKIE POLSKA PONIESIE KONSEKWENCJE .KONSEKWENCJE BYLY.ROZBIORYPOLSKI. PREZYDENT KOMOROWSKI MA TYLU DORADCÓW , ALE ŻADEN Z NICH NIE DOROWNUJE BLAZNOWI KRÓLA STAŃCZYKOWI. PO PROSTU NIEUDACZNICY