Film nagrali mieszkańcy okolicznych kamienic. Imigranci bili się między sobą używając metalowych rur. Policja nie chciała interweniować.

W wyniku kłótni wewnątrz grupy doszło do wielkiej bijatykikresy.pl / dailymail.co.uk

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • zan :

      Nie Kopacz, a Unia Europejska. PiS to wiene sługusy UE, zrobią to samo co Kopacz, ale „niechętnie”. Waszczykowski już zakomunikował: „islamiści sryści, Rosja k…wa!” Ma to w hołocie głosującej na pis wywołać wrażenie, że nie taki muzułmanin straszny i trzeba łykną trochę tego narybku aby udobruchać NATO, inaczej nas nie obronią przed 10 milionową Armią Czerwoną.

  1. mis_uszatek :

    Normanie wysypać im piach pod nogi i otoczyć trybunami. w starożytnym Rzymie istniało coś takiego jak koloseum, gdzie „Cywilizacja” na trybunach otaczała brutalach barbarzyńców na arenie. może korzystając z zaistniałej sytuacji należało by przywrócić ten sport? Np wchodzi 2 imigrantów i tylko jeden otrzyma socjal, a drugi będzie musiał iść do pracy.