Jak poinformował w piątek Krzysztof Bosak na swoim twitterze, sejmowy system do głosowania on-line jest niesprawny.

W piątek miało odbyć się pierwsze zdalne posiedzenie sejmu przy pomocy systemu przygotowanego przez rząd. Niestety, jak informują posłowie opozycji, system nie działa.

„Po kilkudziesięciu próbach logowania na dwóch różnych przeglądarkach na sejmowym iPadzie odpuszczam, wsiadam w auto i jadę do Sejmu. Ten system ma ogromne problemy z logowanie i utrzymaniem łączności. Wywala się co kilka sekund” – mówił kandydat Konfederacji na prezydenta Polski.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

Wcześniej poseł Grzegorz Braun informował o uzyskaniu niedziałających kodów do logowania. „Na dobry początek dnia: kody do zdalnego głosowania przesłane esemesem z semu posłom nie działają.”

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Prezes Ruchu Narodowego zarzucił brak przygotowania wiceministrowi cyfryzacji. „Jest dobry moment żeby pochwalić się osiągnięciami w ministrowaniu cyfryzacją” – napisał na twitterze.

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz