2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Roman1
    Roman1 :

    W Polsce Polacy umierają, gdyż służba zdrowia udaje, że pracuje, a my będziemy wydawać pieniądze wywrotowcom białoruskim, którzy doskonale wiedzą, że wybory przegrali – to jest wzór na zachodnią “demokrację”. Oczywiście, jeżeli jest się opozycjonistą w stosunku do Putina, to nawet samolot i najlepszy szpital w Berlinie zafundują, ale przeciętny Polak, to nie Nawalny, więc może umierać w kraju.