Putin zabrał głos w sprawie incydentu z samolotem.

Rosyjski prezydent Władimir Putin wypowiedział się w sprawie zestrzelenia Su-24 przez tureckiego F-16.

To zdarzenie wychodzi poza ramy zwykłej walki z terroryzmem. Nasi żołnierze toczą bohaterską walkę z terrorystami, nie żałują siebie i swojego życia. Ale dzisiejsza strata to cios w plecy zadany nam przez tych którzy wspierają terrorystów– oświadczył prezydent i dodał, że rosyjski Su-24 nie zagrażał w żaden sposób Turcji, prowadził operacje przeciwko ISIS w Syrii. Putin powiedział także, że Turcja czerpie duże zyski z handlu ropą z Państwem Islamskim i zasugerował że to mogło być przyczyną zestrzelenia rosyjskiego samolotu wykonującego uderzenia na linii komunikacyjne terrorystów..

Wojskowego attache Turcji w Moskwie wezwano do rosyjskiego ministerstwa obrony.

TASS/RIA/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • wojewodamichal1
   wojewodamichal1 :

   @amstaf358 – nie wiem, czy jest sens dyskutować z tym ….upa – to obleśny kacap. Strach się bać tych jego pogróżek …..ten kacap …upa, zaraz przejdzie na swoje ulubione klimaty – zacznie z radością i ekscytacją opisywać gejowskie stosunki … to go najbardziej kręci – nawet do mnie pisał wierszem 🙂 – jak mu grzecznie odpowiedzieć, że nie jestem zainteresowany ? Tak, żeby zrozumiał, bo za bystry nie jest…. 🙂

   • upadlina
    upadlina :

    wojewoda, coś ci sie pokręciło w tym pustym pojemniku który nosisz na szyi! Gejowskie kontakty to twoja specjalność, bo to ty wciąż radośnie ciągniesz loda bambusowi zza oceanu. Gdzie twój honor wojewoda,
    zbrodniarzowi robisz loda,
    bambus miasta bombarduje,
    kłamie, grabi i morduje.

    A ty druta mu obciągasz,
    ty na trola mi wyglądasz,
    albo możesz też niecnoto,
    pożytecznym być idiotą.

    Widzę ćwoku, ze trudno ci się pogodzić, iz jestem Polakiem. Lecz tak jest trolino i ty to wiesz, ale banderowska gnido, trudno ci sie z tym pogodzić. Ciągnij dalej wojewoda, bambusowi tego loda, kiedy bambus mocniej tryśnie, wojewoda się zachłyśnie. He he, znowu sie rymnęło. Pa leszczyku!