Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz domaga się odszkowań za zniszczenie Warszawy.

Niemcy powinni wypłacić Polsce odszkodowanie „za doszczętne zburzenie Warszawy i bestialskie wymordowanie jej mieszkańców” w czasie pacyfikacji Powstania Warszawskiego, uważa posłanka Pawłowicz.

Pawłowicz zarzuca Niemcom, że ci dziś „pouczają Polaków jak się mamy u siebie rządzić” i „wybierają nam nowy rząd ze swym namiestnikiem (Donaldem) Tuskiem”.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Sugeruje też, że Niemcy mają rzekomo zastnawiać się „czy nie wjechać do Polski czołgami”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zbeszczeszczono grób rodziców posłanki Krystyny Pawłowic [+FOTO]

Pawłowicz uważa, że Niemcy powinni wypłacić Polakom odszkodowanie za zniszczenie stolicy kraju w czasie walk Powstania Warszawskiego. W związku z dzisiejszą rocznicą Powstania Warszawskiego zadaje pytanie „Czy pani kanclerz Merkel ma nam, Polakom coś do powiedzenia w tej sprawie przy sierpniowej okazji?”

Kresy.pl / Facebook

Czytaj kolejny artykuł
1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zefir
    zefir :

    Ależ skąd ,kanclerz Merkel milczy,odszkodowania? To przecież Niemców nie dotyczy.Wymyślili sobie najeżdżcy Polski i zbrodniarze wygodną,lecz fałszywą hipotezę,że Niemcy są niewinne,to wina enigmatycznych hitlerowców i nazistów,chociaż wszyscy Niemcy korzystali,gdyż żyli z profitów niemieckich podbojów,złodziejstwa i grabieży ich ludobójczych herojów,którymi się z rozkoszą onanizowali.Zresztą Niemcy do dziś ze złodziejstwa i Europy łupienia korzystają.