Dwie rodziny z Afganistanu zostały przetransportowane pod blok w którym miały zamieszkać. Afgańczycy nie chcieli nawet wysiąść z autobusu gdy dowiedzieli się, że mają zamieszkać w bloku.

Wolontariusze ze schroniska w Salzwedel autobusem przetransportowali imigrantów z Afganistanu do mieszkań w bloku. Imigranci gdy zobaczyli gdzie ich przywieziono nie chcieli nawet wyjść z autobusu. Twierdzili, że obiecano im dom, a nie mieszkanie w bloku.

W takiej sytuacji wolontariusze byli zmuszeni odwieźć imigrantów do schroniska. Ich kwestia będzie teraz omawiana. Niewykluczone, że imigranci dostaną lepsze lokum.

ndie / Kresy.pl

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. zan
  zan :

  ale niech to nie będzie jakaś chałupka z rachitycznym ogródkiem. Ma być min. kilka ha ziemi. W blokach i rachitycznych ogródkach niech się gnieżdżą europejscy podludzie. Rasa ciapatych panów zamieszka w zamkach i pałacach.

  • czas_przebudzenia
   czas_przebudzenia :

   Wyznawcy zła poprzez swoje ogłupione pionki z lewactwa wywołują nienawiść. Naszym zadaniem jest, by nie dać się wciągać w zastawione sidła nienawiści. Gdy słabe, lewackie pionki wylecą kiedyś ze wszystkich stanowisk, to mądrzy ludzie muszą zacząć tak sterować przywracaniem normalności, by nie dać się wepchnąć na przygotowane już tory odwetu.