15 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. wepwawet
    wepwawet :

    Wuju Samie – drukuj dolary! 😀 —— Swoją droga co za problem, jak amerykanie będą chcieli to mogą wydrukować tyle zielonych papierków, a następnie zrzucić je z samolotów, że cała Ukraina zostanie nimi zasypana… tylko czy taka operacja będzie opłacalna dla USa? —— Hmmm… a może amerykanie kupią Roshen… ot będzie pieniądz na dalsze działania wojenne – czemu Ukraińcy tylko wyciągają rękę po jałmużnę, czasami trzeba coś zaproponować w zamian. 😉

  2. zan
    zan :

    Żul mówi “szefie, kopsnij 5 zł”. Pytam się “na co ci moczymordo 5 zł” – a on odpowiada – bronię świat przed inwazją białych myszy. Wola walki jest, ale paliwa nie ma.

  3. zan
    zan :

    Ta kobieta obywatelstwo Ukrainy ma dopiero od kilku miesięcy. Przyjechała z USA. Nagania kasiorę podatników na śmierdzące obligacje Sorosa. To jest fakt, a reszta to usraelski chwyt marketingowy.