Czeskie Linie Lotnicze wznawiają działalność po okresie zamknięcia spowodowanego pandemią – przekazuje w sobotę Agencja Prasowa Reuters.

Od 18 maja Czeskie Linie Lotnicze wznowią część operacji po sześciotygodniowej przerwiespowodowanej pandemią koronawirusa, przekazał w sobotę Reuters

Loty do Amsterdamu, Frankfurtu, Paryża i Sztokholmu zostaną ponownie otwarte w pierwszej fali. Linie  przekazały, że 24 maja ponownie otworzy się trasa do Kijowa, a następnie 25 maja do Odessy i Bukaresztu.

Zobacz też: Czechy przyspieszają otworzenie gospodarki

Pasażerowie będą zobowiązani do noszenia masek na twarz podczas całego lotu, będa także musieli zachować odległość 2 metrów między osobami. Czeskie Linie Lotnicze poinformowały, że kabiny zostaną zdezynfekowane przed i po każdym locie.

Linie lotnicze na całym świecie zostały mocno dotknięte pandemią COVID-19. W bardzo krótkim czasie odwołano loty międzynarodowe co zmusiło przewoźników do uziemienia swoich samolotów i szukania pomocy w krajowych bankach.

Zobacz też: Czechy: Plan otwarcia sklepów i restauracji zatwierdzony przez rząd

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Według najnowszych danych, w Czechach zdiagnozowano 8078 przypadków koronawirusa, ponad połowa z nich (4414 osób) zostało już zakwalifikowanych jako ozdrowieńcy. Nie ma jednak pewności czy osoby te nabyły odporność na COVID-19

Z powodu choroby wywołanej przez nowego koronawirusa w Czechach zmarły 273 osoby.

Zobacz też: Nie tylko Austria – także Czechy chcą złagodzić zakazy wprowadzone w związku z epidemią

Kresy.pl/Reuters
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz