Nie „pisowska k…a” pod adresem Katarzyny Gójskiej-Hejke, ale „pisowskie k…y” pod adresem całej Telewizji Republika – takie słowa paść miały z ust Pawła Kukiza po wczorajszym wywiadzie w tej stacji.

Stało się. Przegiąłem – wiem. Jestem potwornie zmęczony ciągłymi wyjazdami, promowaniem referendum, atakami systemu. Potwornie” – powiedział Paweł Kukiz w rozmowie z Wirtualną Polską.

Kukiz w rozmowie tłumaczył, że nie powiedział „Ty PiS-owska k***o” do Katarzyny Gójskiej-Hejke, prowadzącej programu, a „PiS-owskie k***y”, zwracając się do całej stacji i stwierdzając, że „szykuje się do zajęcia miejsca po TVN24”.

Przeczytaj także: Kukiz: „Nie chcę tego programu, to jest jakiś absurd” [+VIDEO]

Przeczytaj także: Media: Kukiz przerywa wywiad z Gójską-Hejke i nazywa ją „pisowską k…”

wp.pl/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • Avatar
   vileyko :

   Nie ma takiej opcji – za cos takiego nie spadl mu slupek poparcia nawet o 0,25 % – ludzie ktorzy na niego glosuja maja takie same zdanie o tv republika co on. Beda poszczekiwania w roznych mendiach o tym co kukiz powiedzial, ale jego elektorat akurat te mendy olewa – Kukiz mogl sobie na to pozwolic wlasnie dlatego, ze ma taki elektorat – to ludzie ktorzy nie bawia sie w „ą – ę” jesli w gre wchodzi walka z systemem. Kukiz moze pasc tylko wowczas, gdy zacznie sie wachac ze sluzbami i z politykami systemowymi.

 1. Avatar
  zan :

  Kukiz jest bardzo słaby intelektualnie. Raz wychwala banderowca Kowala, a innym razem coś tam skrytykuje banderowców. Oglądałem początek nagrania w tym pisiorskim studio Republika i co zauważyłem: pisiurka każe się tłumaczyć Kukizowi, że nie ma dawnych członków PO, UBeków itd. PIERWSZE co ja bym odpowiedział, to wypomnienie, że magdalenkowy PIS to noga AWS, a A.Duda jest z UNII WONOŚCI. Kukiz albo tego nie rozumie albo nieudolnie udaje antysystemowca. taki drugi Wałęsa. W ogóle szkoda pokładać nadzieje w tego typu ludziach. „zmęczony atakami systemu”. Ha ha.

 2. Avatar
  zan :

  Pytał mnie ktoś czemu nie jestem wyrozumiały wobec chłopaków z Ruchu Narodowego. W końcu sam przyznałems się do zmiany poglądów. Odpowiadam: 1) nie jestem i nigdy nie byłem LIDEREM. Od lidera prowadzącego ugrupowanie można wymagać więcej. 2) do poglądów doszedłem sam. Skoro taki Krzysio Bosak zaczynał w MW u Giertycha, to można się było spodziewać, że wychowało go dobrze zdefiniowane środowisko. Po latach okazuje się, że Giertych reprezentuje interesy Aplebaumów. No i tak to jest z tym „prawicowymi” mydłkami promowanymi w TVN. Tak „prawicowy” Kamiński skończył w PO jako lobbysta izraelskiej firmy. Po prostu dla durni liczy się tylko i wyłącznie czy ktoś fajnie gada. Jak ktoś mówi „jebać system”, to z pewnością antysystemowiec. Jak dzieci. Jak starowiny dające się oszukiwać „na wnuczka”.